aynı isimde "kuş uçuşu" başlığı da var
1302 entry daha
  • kenan'ın omuzlar ne kadar genişlediyse lale'ninkiler de o kadar küçülmüş.
  • lale kıran kenan'a şükretsin.son iki bölüm nefret ettim kendisinden. dediği dediğini tutmuyor. bi siktir git dese kenan yeridir.
  • ay yapım, ogm gibi yapım şirketlerinin dizilerini izlemek için netflix'e para ödemiyoruz.
    kuş uçuşu gibi dizileri izlemek için'de para ödemiyoruz.
    netflix türkiye senelerdir gibi, mahsun j, prens gibi projeler yapamadı. seranay, kıvanç gibi oyunculara para dağıtacağına feyyaz yiğit, giray altınok, mahsun karaca gibi yeni nesil oyunculara şans tanıması gerekiyordu. imdb puanı 7 üstü işi yok netflix türkiye'nin. global netflix'in artık türkiye operasyonuna bir el atması gerekiyor. belli ki sağlam bir vurgun var burada.

diziye gelirsek sadece senarist'e bakarak bile vasat dizi olduğu 10 km öteden belli. ayrıca anladık aslanlar tek avlanır :) (bkz: meriç acemi) big little lies'ı alıp ufak tefek cinayetler diye çevirip ben yazdım demekte sadece türkiye'de olur.
  • lale ve kenan çiftini aşamıyorum..
  • sanırım ibrahim tatlıses'in şarkısını dinleyip dinleyip senaryo yazmışlar.

"ben her gece sarhoşum, derdimden böyle
    aşk yolunda berduşum, kaderim böyle
    içki nedir bilmezdim, şimdi bir ayyaş oldum
    kederle ızdırapla ben, arkadaş oldum
    derdimi hiç kimseye, diyemiyorum
    böyleymiş alın yazım, silemiyorum
    bana sarhoş diyorlar, varsın desinler
    neden içtiğimi bende bilemiyorum"

tanım: senaryodaki mantıksızlıkları kenara bırakırsak entrika sevenlerin keyif alacağı dizi. bırakmak istedikçe izledim, izledikçe belediyede (gazete, tv demiyorum belediye!) çalıştığım zamanlarım aklıma geldi. velhasıl, 5 yıl aradan sonra son sezon kendimi şarap almaya giderken buldum. resmen canımı istettiler. birkaç sezon daha sürse tekrar alkolik olabilirim. :))

bir de çeşitli televizyon kanallarında, gazetelerde staj yapmış ve çalışmış birisi olarak böyle şeyler gördüğümü söyleyemeyeceğim. olaylar, saygısızlıklar, entrikalar, ayak kaydırmalar, özellikle alkol fazla abartılmış. genç iletişimcilerin gözü korkmasın. iş sizde bitiyor, aslı gibilerde değil.
hesabın var mı? giriş yap