• 132 bin kişi izlemiş bugüne kadar.
  • son kısımlar daha gerçekçi olsaymış , daha iyi olabilirmiş diye düşünmeden edemiyor insan. asuman dabak ı bir filmde görmek beni mutlu etti açıkçası.
  • adını duyduğumda "oha lan son durak 5'i yeni izledik, bunu ne ara çektiler" tepkisini verdiğim film.
  • ilk 15-20 dakikası güzeldi ağırdan gidiyordu biraz, ondan sonra saçmalamaya başladı. filmin yarısında çıkmadım içerisi sıcaktı, dışarısı da baya bi soğuk. takıldım öyle telefondan facebook'a falan girdim öyle vakit geçirdim bir daha da arkadaş gazıyla film izlememeye yemin ettim.
  • geçen gün bir gazetenin sinema eleştirisi köşesinde hakkındaki olumlu yorumları okuyana kadar "final destination - salvation" adında, malum serinin lanetin ortadan kalktığı son filmi sandığım film idi.
  • başarılı tavsiye edilir, ilk adamı öldürdükleri sahnede yarıldım. ama ama ne yazıkkı yine sonu pek beklenilen gibi bitmiyor
  • üniversite öğrencisinin ödev niyetine yaptığı bir film gibi. samatya'da doğdum, büyüdüm. moda'da yaşadım, sayısız ermeni ve rumla tanıştım, kanka oldum, bir tane de şu türk filmlerinde, türk televizyonlarında taklit edildiği gibi konuşan ermeni veya rum'a rastlamadım. bu kadar bozuk bir türkçe aksanı sadece atina'da, 6-7 eylül olaylarında türkiye'yi terk etmiş 50 yıldır türkçe konuşmayan bir kadından duydum.
  • 2012 de ilk gittiğim sinema filmi 14/01/2012 özellikle ahmet mümtaz taylana güldüm hatta gülmekten yerllere yattığım hatta film o kadar doğru konuları işliyorkiii türkiyeni hatta dünyadaki kadınların trajik bir durumu anlatıyor komik demek istemedim
  • olmamışlıklarla dolu olsa da sırf ahmet mümtaz taylan'ın sevimli mimikleri nedeniyle pişman olmayacağınız film.
  • ekşi sinema oylamasinda birinci seçilen film olmuştur.

http://www.hurriyet.com.tr/…gazinhatti/19677257.asp
hesabın var mı? giriş yap