• ya ben bunu izlemedim yani sinemada falan da izleyeceğimi de sanmıyorum ama bu filmi "herkes türkçe konuşuyo amnakim, saçmalık" diye eleştiren var. bunlar film bittiğinde alkışlayan zümrenin karşı kutbu oluyor muhtemelen. lan isa'nın doğumundan başka galakside yaşayan insan benzeri canlılara kadar herkes ingilizce konuşuyor pezevenk, var mı bi tane entryniz.
  • nasıl olsa her ülkeyle illa bir sorun yaşanıyor. ayrı ayrı film çekmek yerine şunu "kurtlar vadisi planet earth" diye genel bir başlık altında toplasalar da takip etmesi kolay olsa.
  • buralarda hala fazla bilinmeyen (yavaş yavaş lafı geçmeye başlamış olsa da) nefret suçu dolayısıyla yasaklandığına adım gibi eminim. kv'nin yüzden fazla bölümünü seyrettim ve kv için rahatça "nefret suçunu oyuncak yapmış durumdadır" diyebilirim. herhangi bi bölümü yoktur ki nefret suçu işlememiş olsun. bizim için gayet normal olan şeyler yurtdışında, hele hele almanya'da o kadar serinkanlılıkla karşılanmaz. üstelik soykırım mağdurlarını anma gününde vizyona sokulma niyeti bile filmi yapanların debilliklerinin, yabancı düşmanlıklarının kanıtı değilse artık nedir bilmiyorum.

bu arada demin "soykırımın nemasını yiye yiye bitiremeyen almanya" diye bi tabir görmüştüm.. artık "kahrolsun faşiklerin emperyonik şeyi"ni bile aştınız ne diyeyim.
  • muhtemelen senaryosu şöyle olacaktır.

gladio nun bir ucu israile dayandırılacak ve polat jeepini alıp israile gidecektir. yok yok uçağa binmez polat. binse de ekonomi class ta gider. silahını yanından ayıramadığı için uçağı tercih etmeyecektir. hal böyle olunca filmin ilk yarısı polatın yolcuğunu ele alacaktır. sonrasında ne olacağı bellidir işte memati şu bu öteki silahlarını çıkaracak, kavga dövüş, vurdulu kırdılı sahneler, sonra polat eline aldığı cep telefonunun tuşuna basacak israil patlayacak slow motionda polat jeep ine doğru ilerlerken görülecek ve sinema salonunda bir alkış kopacak, bazıları ağlayacak, helal be yürü aslanım diyecek. film orda bitecek işte.

sinemadan çıkanlar nası patlattı ama israili mınakoyim deyip apış arasını kaşıyacak. herkes güler yüzle ayrılacak sinema salonundan sonra film eleştirmenleri yorum yok diyecek, iyi bulmadım diyecek. israil sonra büyükelçimizi çağırıp tahtanın önünde tek ayakla durdurtacak sonra tekrar devletler birbirlerine cevap yetiştirmeye çalışacak ondan sonra seçimler olacak tayyip tekrar seçilecek first leydilerle balkona çıkıp seçmeleri selamlayacak. biz bize oy vermeyenleri de dikkate alacağız diyecek. ulusa seslenecek, bir indirim yapılacak beş tane zam yapılacak. teletabiler güneşle birlikte yeniden doğacak. biz yine sözlüğe entryler yazıp birbirimize gireceğiz. işte o ara bayram olacak sonra 10.nesiller bir çırpıda onaylanacak tekrar bir nüfus artışı olacak. falanda filan işte.

yani demem o ki iyi film yaparlar inşallah iyi hasılatları olur. daha iyi jeepler alırlar polata. ha birde unutmadan sinema gelirinin bilmem kaçını mehmetçik vakfina falan bağışlasınlar, gerçi söylememe gerek yok şimdiden böyle bir karar alınmıştır.
  • şok edici sahnelerin olacağı film.türkiye'nin dışişleri bakanı çekyata otururken israil dışişleri bakanı çay ocaklarındaki küçük taburelere oturtulacakmış.tabure de ters olacakmış.hatta bizim dışişleri bakanı da "taburenin ters olduğuna dikkatinizi çekiyorum" diyecekmiş.
  • dün akşam sinemada fragmanını izlediğim çakma kahramanlık filmi.
    ama kesinlikle arkasındayım, bize yıllarca vietnamdaki yalan kahramanlıklarını izlettirmediler mi ?
    ırak'taki petrol kahramanlıklarını nesine oscar verildiğini anlamadığım the hurt lucker filmi ile acitasyon olarak anlatmadılar mı ?
    her filmin sonunda amerika kazanmadı mı ?
    bizde yapalım, sahte kahraman amerikalıları izleyeceğimize kendi sahte kahramanlarımızı yaratalım izleyelim bence iyi olmuş.
  • - dizi ve filmlerinde çizgi film fizik kurallarını cömertçe kullanan pana film'in son projesi: "kurtlar vadisi coyote". sponsorlar arasında acme de var.
  • evet, filmde 3-4 adam lafta 1000lerce kişiyi öldürdüler, aralarından da pek bir zarar almadan kurtuldular, beğenilmedi, herkes tü kaka dedi de.
    zamanında ramboda farklısı mı oldu? (sayısal eşitsizlik kısmından bahsediyorum)
    bir kişi de çıkıp diyemedi, ben sevdim, izlerken de keyif aldım zaten her perşembe de vadi izlerim diye.
    filmi sevdim çoğunlukla da vadiyi izlerim, hatta ilk sezonun dvdlerini de aldım.
    seviyorum, oh söyledim rahatladım.
  • hemen arkasından; (bkz: maskeli beşler filistin).
  • israil ordusuna karsi takim elbiseyle savasan 3 kisinin oldugu film. son savas bolumunde siyah tisortle mucadele eden polat'in hersey bittiginde ustunde toz bile yoktur, ayakta alkisladik, cok temiz is cikardi diye. bu sirada yanimdaki arkadas egilip kendi ustune bakti, "ulan ben daha pisim ya" dedi.
hesabın var mı? giriş yap