• --- spoiler ---

polat:bana da kan testi yaptıralım.
    elif:bence gerek yok annemin ya da benim dokum uyucaktır.
    polat:ya benim ki uyarsa?
    elif:kardeşime böbreğini mi vericen?
    polat:istersen sana da yüreğimi veririm
    elif:ya polat yaaaa.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

elif: polat hangi halde bırakırsın?
    polat: neyi?
    elif: mafyayı.
    polat: girişi var çıkışı yok kızım.
    elif: bak kızım deme diyorum.
    polat: şaka yapıyorum.
    elif: ciddi cevap ver o zaman.
    polat: ne zaman devlet mafyayı bitirir o zaman.
    elif: o zaman nereye gidiceksin, içeri giriceksin.
    polat: o zaman bende kaçarım.
    elif: nereye kaçıcaksın ki. interpol diye birşey var.
    polat: kimliğimi değiştiririm.
    elif: kimlik değiştirmekle olsaydı.
    polat: o zaman bende yüzümü değiştiririm.
    elif: estetik mi olucaksın?
    polat: çok param var. istediğim yerimi yaptırırım.
    elif: ameliyatla ali olsana.

--- spoiler ---
  • kanal 7'de yayınlanan tekrarlarında az önce süleyman çakır'ın ölmeden önceki bölümü izleyiciye sunulmuştur.
  • kurtlar vadisi erovizyon ile sinemalara gelecek, herkesin intikamını alacaktır...
  • uzun zamandır, konusunu, propogandasını, saçmalıklarını bir yana bıraktım sadece baş rol oyuncusu ile bile beni kendinden iyice soğutmuş olan dizidir.biri şu necati şaşmaza desin, iki üç spor salonuna git vucudunu toparla, pelte gibi, jöle kıvamında ekrana çıkıp ramboluk yapıyorsun...
  • kurtlar vadisi dizisi ve türevleri olan k.v. ırak ve k.v. filistin gibi yapımlar birer toplumsal mastürbasyondan ibarettir. gerçek hayatta skertemediğimiz adamları hayal dünyamızda skertip mutlu olur, ertesi güne ohhşşş... rahatlamış bir vaziyette başlarız. ha holivuud yapımı üfürükten teyyareleri izlemektense k.v. izlensin tabii ki. ne de olsa yerli malı yurdun malı.
  • ilk başlangıçta ülkemizdeki karanlık oyunların tezgahlarına ışık tutan bir dizi olsada: sonra yaptıkları filimlerle ve çakırın ölmesinden sonra bozulmuş bir dizidir.
  • dört büyüklerde oynayan tek dizi.
  • o sheron stone'lu finalde bitecekti bu dizi aslında. tam zirvedelerdi, tüm senaryodaki olaylar bir birine bağlanmıştı. baron ölmüştü, polat babasını adam gibi öğrenmişti, her şey mükemmeldi.

para uğruna oradan sonra uzattılar, boku çıktı, iktidarın yayın organı haline geldi. saygınlığını kaybetti. son durak tnt artık, oradan da samanyolu geçerler sanırım.

hayırlısı olsun.
  • devletin içinde neler döndüğünü sergileyen ve halkı tamamen rahatlatmak ve onların istediklerini yapmak için birde polat ismin de öldürülemeyen bir kahramnın etrafında gelişen olaylar kumkuması
hesabın var mı? giriş yap