• sinema salonuna, evin içine veya şirketteki asansöre arabayla girememektedir.
  • arka ceplerinde kafam kadar potlukla dolaşmayan erkektir.
  • "ehe mehe" diye gezinen, saçının kenarları dökülmeye başlamış, gözlüklü ve 30 larına yakınsayan bir tipi aklımda canlandıran erkek.
  • genelde fotoğraf sanatına meraklı erkek tipidir.

dikkat ettim bu tip arkadaşlarım hep slr sahibi..
  • yere yakın bi tabureye oturduğu zaman da dizine takar o küçük çapraz çantasını.
  • sözlükteki moda takipçilerini rahatsız etmiştir... ama bu çantayı takan için rahatlık, moda sikimsonikliğinden daha da önemlidir.
  • kumaş pantalon giyiyordur, yaz aylarında hayat kurtarabilir o küçük çanta.
  • freebag takan erkeğin yanında karizması sıfırdır.
  • eeeh eytere bea...
    yeter lan bu da mı falso anasını satayım.

ne yapsak birileri tiksiniyor arkadaş, ne bitmez derdiniz varmış.

cüzdanı göt cebine koysak bi türlü, çanta kullansak bi türlü. hadi freebag kötüydü onu kabul ediyorum da çanta taşımak ne zaman tu kaka oldu lan.

bi karar verin boxer mı kötü slip mi? denize şortla girebilir miyiz? atlet giyebilir miyiz ha? gömlek?

adamı çileden çıkartmayın anasını satayım, her sene takısını kıyafetini baştan aşağı değiştiren bir nesil. piyasaya ne pompalıyorlarsa onu baştacı öbürünü sinkaf etmek zorunda mısınız?

hata bizde. adam gibi açıklamaya çalışıyoruz, fonksiyoneldir, sağlıklıdır falan diye. hiçbiri umurunuzda değil, maksat her şeyi siz bilin, namınız yürüsün. beğenmeyin aman. herkes birbirine benzesin. 3 tikican "ay çok cool" dedi diye tüm yakalar kalkıyor memlekette lan bu ne kendini bilmezlik.

birileri de tutuyor, aslında o kadar kötü değil, bir de sırt çantası takan mallar var diye gaz veriyor. o sırt çantası takan mal adamlar kovalasın cümlenizi.

çok tiksiniyorsanız eşinize sevgilinize giydirmezsiniz arkadaş. madem trend set edemiyorum bari bazı şeyleri yerin dibine sokayım diye debelenmeyin. duyan da estetiğin, rengin kuramını oluşturdunuz zannedecek. size ne olm.

elleme taşısın.

zaten sıcak...
hesabın var mı? giriş yap