• ayda birkaç günlüğüne olsa da benim bu.

hissedilen sıcaklık 50 derece, ben 1.95'im, 90 küsür kiloyum. bu şartlar altında şirket telefonu, şahsi telefon, sigara paketi, cüzdan, çakmak, anahtar gibi şeyleri ceplere mi doldurayım lan? bu yaştan sonra sırt çantasıyla mı gezeyim?

evet? çözüm bekliyorum.

11 yıl sonra edit: şimdi freebag kullanıyorum herkes çok beğeniyor. zamana göre algı da değişiyor işte.
  • eeeh eytere bea...
    yeter lan bu da mı falso anasını satayım.

ne yapsak birileri tiksiniyor arkadaş, ne bitmez derdiniz varmış.

cüzdanı göt cebine koysak bi türlü, çanta kullansak bi türlü. hadi freebag kötüydü onu kabul ediyorum da çanta taşımak ne zaman tu kaka oldu lan.

bi karar verin boxer mı kötü slip mi? denize şortla girebilir miyiz? atlet giyebilir miyiz ha? gömlek?

adamı çileden çıkartmayın anasını satayım, her sene takısını kıyafetini baştan aşağı değiştiren bir nesil. piyasaya ne pompalıyorlarsa onu baştacı öbürünü sinkaf etmek zorunda mısınız?

hata bizde. adam gibi açıklamaya çalışıyoruz, fonksiyoneldir, sağlıklıdır falan diye. hiçbiri umurunuzda değil, maksat her şeyi siz bilin, namınız yürüsün. beğenmeyin aman. herkes birbirine benzesin. 3 tikican "ay çok cool" dedi diye tüm yakalar kalkıyor memlekette lan bu ne kendini bilmezlik.

birileri de tutuyor, aslında o kadar kötü değil, bir de sırt çantası takan mallar var diye gaz veriyor. o sırt çantası takan mal adamlar kovalasın cümlenizi.

çok tiksiniyorsanız eşinize sevgilinize giydirmezsiniz arkadaş. madem trend set edemiyorum bari bazı şeyleri yerin dibine sokayım diye debelenmeyin. duyan da estetiğin, rengin kuramını oluşturdunuz zannedecek. size ne olm.

elleme taşısın.

zaten sıcak...
  • çanta kullanmayı bırakınca kızlar vermeye başladı, ama nasıl vermek, öp beni ricep ye beni ricep, baktım başa çıkamıyorum yine taktım çantayı kafam rahat
  • arkadaşları bu kişiye asla bıkmaksızın gey derler. ama sikinde midir? değildir. çünkü o küçük çanta çok işlevseldir. feminen görünmeyecem diye cepleri şişik şişik gezen erkeklerden daha erkektir. yürüye dur koca yiğit..
  • türk kızı bilinçaltına bakılırsa yaya olduğu intibası yarattığı için sevilmeyen erkek. halbuki ıvırı zıvırı arabada bıraksa, elinde araba anahtarı ve sigara ile gezse nekkadar özgüven saçıcı, nekkadar hayırlı kısmet olurdu...
  • topsakalı vardır.
  • sinema salonuna, evin içine veya şirketteki asansöre arabayla girememektedir.
  • tenkitlere aldırmadan çantasını kullanmaya devam etmesi gereken insan evladıdır.

45 numara babet giyen balinalar çok mu takıyor senin eleştirilerini?
  • cüzdanı arka cebe koyup kabarık bir lobla gezen kişilerin itici bulduğu erkek, kendilerini arkadan görmedikleri için normal tabi...
  • ulan sırf erkekliğimize laf gelmesin diye bahçeden ceplerine erik doldurmuş çocuklar gibi geziyoruz.

beyler birbirimize bu eziyeti yapmayalım. bakın kadınlar nasıl özgürce giyinip kuşanıyorlar. tamam şort giymeye hazır değil bu millet ama şu çanta olayına bi noktayı koyalım artık be.
hesabın var mı? giriş yap