• - ben diger kizlara benzema.

meal: bisey anlatmaya calismiyorum, kelime esprisi yapasim geldi.
  • -tamam hazirim.

meal: 1 saat.
  • "iğrenç ve karaktersiz pislikler bana böyle bir penis fotoğrafı yolladılar, taciz ettiler"

meali: "hanginizde şu fotoğraftakinin daha iyisi var?"
  • - çok acıktım.

şimdi bu tümceyi çözmek için cin olmak gerek- ya da kızı iyi tanımak. çünkü aşağıdakilerden hangisini demek istiyor olabilir? sorusunun cevabı önemlidir:

- hamburger istiyorum.
    - şampanya-havyar istiyorum.
    - şık bir yerde bir yakışıklıyla -bu siz oluyorsunuz- yemek yerken görünmek, paparazzilere yakalanmak istiyorum.
    - aslında abur cubur-içki filan istiyorum ama mideye yemeğimsi bir şeyler girsin diye beklediğim için ve daha fazla beklemeye tahammülüm olmadığı için hadi artık bir şeyler yiyelim!
    - benimle evlen.

sonuncuyu açıklamayacağım, hayır!
  • - tamam yaptığını unuttum, kapatalım konuyu.

meal: bunun acısını söke söke çıkarırım. 1 gün olsun, 1 hafta olsun, 1 yıl olsun. illa ki karşına çıkar bu senin. intikamım acı olacak.
  • -sanırım adet olucam.

meal: sevişeceksek hemen sevişelim bak karışmam sonra.
  • - çok hoşsun, çok yakışıklısın, çok çekicisin ama biz birlikte olamayız anlıyor musun?

meali: yakışıklılık kredi kartı borçlarımı ödemiyor
  • -onemli degil.

meali: yazdim kenara ileride kullanirim.
  • -ya tamam öff... konuşmayalım artık bu konuyu.

meali: konuşalım, hep bu konuyu konuşalım. hatta sen sus hep ben konuşayım. karşımda ezil, büzül, özür dile, yalvar... yeter ki hep ben haklı çıkayım ve hep bu konuyu konuşalım. daha sonra da ısıtıp ısıtıp bu konuyu tekrar gündeme getireyim, bir ağzına sıçmadığım kalsın, hatta gücüm yetse onu da yapayım.
  • tartışma sonrası giderken:

- sakın peşimden gelme!

meali: peşimden gelirsen seni affedicem ama tabi önce biraz burnunu sürtmem lazım. gelmezsen boku yedin.
hesabın var mı? giriş yap