• an itibariyle ntvde ağlayışını seyrettiğim siyasetçidir.yazık ulan kendini ne hallere düşürdü.çamur politikası
  • oy kullanamayarak referandumun asist kralı olmuştur ve fakat rakibe sayı attırmıştır, hemde üçlük
  • belki de söylemini değiştirmeli.

meydanlarda kullandığı "recep bey" ve "hani benim recebim" gibi söylemlerim artık takdir görmediği bugün anlaşıldı. yarından itibaren, en azından bulunduğu koltuğa olan saygıdan, recep tayyip erdoğan'a hitabederken "sayın erdoğan" veya "sayın başbakan" demesini bekliyorum..
  • -başbakan kemal! diyorlar.
    ya bi gidin güldürmeyin adamı.
    başbakanlığın da bir minimum gereksinimleri var.
  • tunceli'nin bilinçli oluşunu açıklayışına hayran kaldığım.
    ¨82'de de en yüksek hayır oranı oradan çıkmıştı, bilinçli bir halk.¨
  • görmesini bilmeyenlerin göremeyeceği adam.
    görmesini bilenler görebilecek.
  • az önce referandum sonuçlarından memnun olduğunu açıkladı. tayyip erdoğan da memnun olduğunu açıklamıştı birkaç saat önce. işte böyle arkadaşlar. herkesin mutlu olması ne kadar güzel bir şey değil mi? böyle devam eder inşallah hep beraber mutlu mesut yaşar gideriz.
  • tayyibin basbakan oldugu bir ulkede, "basbakanligin da bir minimum gereksinimleri var" seklinde elestirilen insan.

ey tayyipciler, zorla kilicdaroglu'nu savundurtursunuz adama !

edit: helal lan ! isik hiziyla zamanin otesine yolladiniz. (bkz: korkuyorum sozluk)
  • bu seçimin referandum olduğunu anlayamamış bazıları için demeçleri bile batan insan yahu bu bir anayasanın bazı maddelerinin değiştirilmesi teklifinin halk çoğunluğu tarafından onaylanmasıdır, bir parti çekişmesi değildir haa mitingler o havada yapılır evet; çünkü tabana başka türlü ulaşamazsın bu memlekette.. her an terbiyesizleşmeye müsait insanların var olduğunu gösteren biridir ayrıca.. birader biraz yavaş ol ağırdan gel de rüzgarından savrulma bu sayfada ağzını bozduğun, üzerinden klavye delikanlılığı yaptığın kişi senin yalakalık yaptığın elini eteğini öptüğün kişilerden daha şerefli daha dürüsttür, yaptığı yanlışlar, başında olduğu partinin aslında o'nun çizgisinden uzakta olmasından, hala baykal'ın adamlarıyla yürütülmesinden kaynaklanmaktadır uzun lafın kısası eleştirilmesi gereken bir siyasi parti-siyaseti ve partinin koltuğunu bırakamayan dinazor üyeleridir..
  • sorun deadline'ı kaçırmasında değil, "bunu ben 2 gün önce öğrendim" demesinde. şayet 6 ağustos'taki haberleri dikkate alsaydı, bir güzellik yapılır mıydı bilmem ama "ben yalan söyleyemem" gibi mahsun kırmızıgül vari açıklamaları komik kaçıyor. yandaşmış. medyaymış. referandummuş. hayırmış. bilemem.
hesabın var mı? giriş yap