• belediye başkanı olarak seçtikleri kişinin mafyacılık oyununa bir son verildi.
    belediyenin keçiören halkının üstünde büyük baskısı vardı.
    esnafın yerine yurduna çökmeler, pazarcıları tehdit etmeler, gençlere yapılan zorbalıklar, belediye bünyesinde oluşturdukları kendilerine a takımı adını verdikleri çete örgütü bu gece tamamen bitti.

keçiören adına çok sevindim.
    gerçekten daha güzel bir süreç başlayacağına eminim.

bundan sonra halk, keçiören parklarında daha özgür olacak.
  • gece'nin 11inde bile caddeleri ışıl ışıl, cıvıl cıvıl ve rengarenk olan sevgililerin el ele dolaştığı sokak aralarında her köşe başında dostluğun sevginin arkadaşlığın muhabbetin seslerini duyabileceğiniz güzide beldemiz.

yok lan yok. şaka tabi. herkes teravihten dönüyor. bazılarının ellerinde kur'an. kıraat eylemişler belli ki. yoksa bu saatte in cin top oynar buralarda. işte bunlar hep ramazan
  • 2024 yılında keçiörenliler çöp konteyneri ile tanışma fırsatı yakaladı.
  • soyle soyleyim; istanbul'u almak (chp) erdogan'in evini almaksa, kecioreni almak direkt yatak odasini almak demektir.
  • vay anasını sayın seyirciler... keçiören ve chp, tarihi sonuç... tebrikler keçiören öpüldün keçinden...
  • 38 yıllık bir keçiörenli olarak korkarak ama dayanamayarak yazmak istiyorum. kazanıyoruz. bir şeyler değişmeye işte tam bu ilçeden başlayacak. halen inanamıyorum. silme ak parti oylarını yıllarca saydığım bu ilçe bugün chp oylarını saydırdı bizlere. inanmak istiyorum sözlük. bir an önce kesinleşsin sonuçlar.
  • akp'nin kalesinden ziyade hücresidir.
    rte, melih gökçek, turgut altınok her biri buradan çıkmıştır.

rte; başbakan iken bu ilçeye bağlı subayevleri'nde yaşıyordu.
    ortada akp yokken, parsel parselci melih gökçek burada ilk belediye başkanlığını yaptı.
    ortada akp yokken mülk allah'ındır deyip, ankara'nın yarısına sahip olan, 600 daireli mülk sahibi turgut altınok buradan çıkmıştır. akp'nin hücresi an itibarıyla darmadağan olmuştur.
  • anlamayanlar için; çankaya'yı akp'nin alması gibi bir şey keçiören'i chp'nin alması.

burayı akp kaybettiyse genel seçimleri de kaybeder.
  • çok garip yahu. seçimdeki sonuçlara en şaşırdığım yer burası. adamlar taş devrini sona erdirdi resmen, yarın latin alfabesine geçecekler.
    hepinizi kutluyorum.
  • istanbullular için şöyle açıklamak lazım.

ak partinin, chp'ye 10 puan fark atarak kadıköyü kazandığını düşünün.
    düşünemediniz demi
hesabın var mı? giriş yap