• "toplum değerleriyle örtüşmeyen bir karede görüntülenmesi" nedeniyle açılan bir soruşturmaymış.

http://www.diken.com.tr/…egerleriyle-ortusmuyormus/

iyice sıyırdı ülke.
  • cinsel seks içerikli subliminal mesaj verdiği düşünülmüş olabilir. bu kafalardan ülkede çok var.

(bkz: işte bunlar hep seks)
  • cansız objelerle 'seks' yapmanın yaygın olduğu bir ülkede gerçekleşmiştir.
  • çocukluğunda annesi ile sorunlu bir ilişkisi olma ihtimali yüksek birinin açtığı soruşturma olsa gerektir.
    (bkz: psikanaliz)
  • kardan kadınla poz vermek yerine kardan kadını sikseydi sırtı sıvazlanıp "kardan kadının rızası var" derler üstüne bir de havuz gazetelerinde köşe yazarlığı verirlerdi.
  • ama şimdi afedersiniz de o kömürleri neden özellikler kardan karının memelerinin ucuna yerleştirmişler? meme ucu çok tehlikeli bir şeydir.

hatta bir de yeni fark ettim; yine afedersiniz, karının yani kardan karının tenasül uzvuna da bir siyah kömür konduruvermişler. benim ictimai ahlâk kaidelerimi hiçe sayan hocaya az bile amına koyim. öhöm...
  • kardan hanımın her tarafı ortada olduğundan açılmış soruşturmadır. her yer ortada tööbe estağfurullah...
  • çekilen fotoğrafta kömürden iki meme ucunu ve sanırım göbek deliğini (yoksa?) işaretlediği için açılmış olabilecek soruşturma.

hocam bahaneleri çok güzel hazırlamışsın valla, "gel bana soruşturma aç" demişsin adamlara işte.

--
    ekleme:
    öğretmen kadınmış. kardan adam yapmadığı iyi olmuş yoksa daha fena iftiralar gelebilirdi.
  • eşekle ilişkiye girmenin çok yaygın olduğu ülkede bu kardan kadını da sözde toplumla örtüşmüyor diye nitelendirmeleri de şaşırtmadı açıkçası.
  • öğretmen kadın olduğuna göre açılacak davada eşcinsellik suçlaması olacaktır. erkek olsa zina davası açılamazdı çünkü zina artık yasak değil.
hesabın var mı? giriş yap