• kafe pi 'nin çeşme'de açılan şubesidir.
    (bkz: #24013670)
  • katiyen tavsiye etmeyecegim mekandir. sebepleri siralayayim;
    deniz guzel eyvallah ama aya yorgi'de herhangi bir yerde de zaten deniz mis. bu durumda secim icin asil krterler ucretler,hizmet, muzik, komfor vs oluyor. giris parasi 20 tl mi ne, menude de cok ucuk ucretler yok amma velakin tum menu baya baya vasat ve standardi tutturamama konusunda becerileri(!) dikkat cekici. ayni ickiden 2 tane istediginizde birbirinden tamamen farkli 2 sey gelebiliyor. yemeklerin iyi oldugu iddiasinda bile olduklarini sanmiyorum. sabahtan baslayarak mixlenmeye bile ugrasilmamis bir dizi kotu muzige maruz kaliyorsunuz; tam hah iyi birilerini book etmisler derken tuhaf kalabaliginin dans etmemesi gerekcesiyle cok profesyonel(!!!!) sekilde sahnedekileri indirebiliyorlar ve siz yine gonlunum kusu uctu, papiculo ve benzeri tuhaf gurultulerle basbasa kalabiliyorsunuz. calisanlarin gereksiz samimiyeti ayri bi dava, bundan hoslanan var midir bilmiyorum ama bendeniz icin ilk defa geldigim bir mekanda omzuma elini atip konusan bir garson pek makul bir durum olusturmuyor.
    neticde benim icin sahiden fena halde sinifta kalmisti kafe pi cesme. aya yorgi'de gidilecek tek adres vardir o da babylon aya yorgidir candir.
  • çeşme tatilinin neredeyse tamamını burada geçirmiş biri olarak oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. zira evet giriş var ama muadili beach'lerin en ucuzu, evet yemekler ve içecekler pahalı ama yine muadili yerlerden daha ucuz. gündüz eğlencesi, müzikleri ve ortamı da yine diğerlerine göre bence daha standarda yakın. standarttan kastım insanların doğal hallerine yakınlığı. diğerlerini de görmüş birinden güncel bilgi olarak o kadar kasmaya gerek yok diyorum ve tercihiniz aya yorgi koyu olacaklara burayı tercih ediyorum.
  • haftasonları akşamı da gündüzü de inanılmaz kalabalık olan mekan.
  • menüsünü hiçbir zaman beğenmediğim zincirin bir başka halkasıdır.
  • şu an çeşme'de adam gibi kokteyl içilebilecek tek gece kulübü sanırım.. adamlar o mahşer kalabalığına rağmen ve insanların yüzde 90'ı mojito sipariş ederken hala düzgün içki hazırlayabiliyorlar üşenmeden ve yorulmadan.. gerçekten takdir edilesi..
  • gece paparazzi'den gizli bir portal yardımıyla geçilebiliyor (iskeleden atlamanıza kimse ses çıkarmıyor). içkileri paparazzi yerine buradan almanızı öneririm. bira 10tl, kokteyller 20tl civarı, denizi bence yaramaz, piyasa için 7800 çeşme'yi, deniz için altınkum'u tercih ediniz.
  • istanbul'daki rezalet işletmeciliğin yakında uğrayacağı yer.
  • otopark bug'ını arabayı marakeş'e park edip(otoparkı beleş), ara yoldan geçtikten sonra paparazzi'den giriş yapıp, buradan kafe pi'ye geçmek suretiyle aşabileceğiniz mekan. kızların yaşının küçük olduğunu yanlarındaki bıyıkları terlememiş erkek arkadaşlarından anlayabiliyorsunuz, yahut biriyle tanışma girişiminde bulunun sapık amca gözüyle bakıp kaçıyorlar.
  • 3lü mini burgerleri ve karadut frozenı için defalarca gidilebilir.
hesabın var mı? giriş yap