• diğer kadınları ötekileştirip onlara sinir olmaları. vajinası olan her canlının aynı özelliklere sahip olduğuna, birbirini çekemediğine, erkeklerin hayatlarının odağında olduğuna dair yakınırken; sırf erkeklere şirin görünmek için ayyy bunlar hep birbirini kıskanıyo meriç, ama ben öyle değilim tavırlarına girmeleri. gerizekalı sürüsü sizi!
  • çok konuşmaları,
    sanki kendileri cok guzelmis gibi kimseyi begenmemeleri,
    butun gun yorulmadan usanmadan alısveris yapabilmeleri,
    sevgilinin,eşin maaşını zort diye sormaları,
    kokoreç,midye dolma yememeleri,
    bi ton parfum sıkıp leş gibi ter kokmaları,
    sevgiliye,eşe köleleriymis gibi baglanmaları,köpekleriymis gibi boyunlarına yular takmalarına bile musade etmeleri,
    sokakta sigara içmeleri,
    yuksek sesle dısarda kahkaha atmaları,
    dısarda bi mekanda otururken etrafta ne kadar erkek varsa hepsine goz suzmeleri.
    bla bla bla...
  • sevgililerine yaptiklari triplerin aynisini; bekar takilirken size de yapmaya kalkmalari.

- ben sana kustum tatlim.
    + aaa, noldu be neden?
    - taaamm, taaaaamm bugun bak 8 gun, 216 saat, 15649 dakika oldu, aramiyosaan beniiiii!
    + ya bi git ya, bi siktir git, rica edicem...! sen bi sevgili bulsana kendine?!*
  • yüksek sesle gülmeleri. yok yok ayı gibi gülmeleri.
  • kız kıza alışverişe çıkıldığında mağazanın tekinde 50 tane kıyafet deneyip 2 saatinizi yedikten sonra birşey almadan çıkmaları..
  • erkek arkadaşlarına kesinlikle laf söyletmemeleri. kimse "bay mükemmel"le çıkmıyor. lütfen bunu kabul edin. zaten "bay mükemmel" var mı ki?
  • ojelerini muhafaza edebilme kabiliyetleri.

yani hayatını seren serengil yoğunluğunda yaşayan kadınlardan bahsetmiyorum. onlar bırak ojeyi, kafalarındaki saçı tek bir telini bile dökmeden muhafaza edebilecek bir metabolizma hızında yaşamlarını sürdürüyorlar sanırım.

bahsettiğim kadınlar, gün boyu bi oraya bi buraya koşturuyorlar, toplantılara giriyorlar, olaya bir de şu açıdan bakıp vizyon genişletiyorlar, akşam da yemek, çamaşır, bulaşık, ütü, bilmem ne bir ton ev işi yapıyorlar.
    ona rağmen sabah evden çıkmadan önce yalapşap sürdükleri ojelerde ne bir atma oluyor, ne bozuluyor ne çiziliyor. sanki 5 dakika önce sürülmüş gibi, pırıl pırıl duruyorlar.

ben takım elbise parasına satılan ojeyi de kullansam, üstüne parlatıcı da çeksem öyle muhafaza edemiyorum ojelerimi. orospu tırnağına dönüyolar gün sonunda, bozuk, çizik...
    nasıl koruyosunuz bana da bi anlatın ya...
  • bazılarının hayatlarını sadece ve sadece erkekler ve ilişkiler üzerine kurması. başka hiçbir şeyle ilgilenmeyip, hiçbir şeyi umursamayıp, adeta kendilerini erkeklere adamaları.
  • sanılanın aksine sadece erkekler hayırı belki olarak algılamaz. bu tip anlayış tarzına sahip olan hatun kişiler de bulunmaktadır. ve bu harbiden inanılmaz iticidir.
  • 5 yaşındaki şımarık kız çocuğu gibi davranmaları. hayır yüz veren de yok ki?
hesabın var mı? giriş yap