• zaman zaman küçük bir diyaloğun içine saklanmıştır.

bağyan: kazağın çok güzelmiş.
    bağ: sen de...
  • "tatile çıkalım mi?" demek..
  • ayakkabıcıya götürmek,sınırsız ayakkabı alma hakkın var demek.
    tamam abartmayalım,beğendiğin bir ayakkabıyı alabilirsin demek de yeterli olur.
  • işin sırrı birkaç vasfa birden sahip olabilmektir.
    eğer iyi bir eş, bir arkadaş, bir sırdaş, yerine göre hem baba hem ağabey, iyi bir aşık, bir psikolog, bir tesisatçı, bir elektrikçi, bir dekoratör, bir marangoz,bir organizatör, iyi bir şoför, bir aşçı olabilirseniz ve de atletik yapılı, sevecen, espirili, zeki, romantik, anlayışlı, şefkatli, yaratıcı, hoşgörülü, becerikli, eli çabuk, sadık, güvenilir bir imaj yaratabilirseniz kadınınızı mutlu edebilirsiniz.

bakın kesin edersiniz demiyorum. yine de vasıflarınız yetmeyebilir.
  • koldaki sevdicek zaten mutlu değilse ve hala onu mutlu edecek yollar arayıp, reçeteler okunuyorsa, bırakın gitsin yoluna, siz de düşün kendi yolunuza.
  • bu yol yol değil arkadaşım.

"dön sen bence yol yakınken. bir bilet al son seferden."

ulan bunlar böyle bir takım yol yöntem işleri olsaydı, çoktan haritası krokisi çıkarılır basılır, milyonlarca nüsha çoğaltılırdı.

(bkz: ben de senin burdan beynini sikeyim)
  • onu her türlü haliyle kabul etmek anlamaya çalışmadan. sevmek sizi seven kadınları, öylesine değil ama gerçekten. çünkü bir kadın-eğer gerçek bir kadınsa- sevildiği zaman kadınlığını yansıtacak ve siz onu öyle olduğu için sevdikçe içindekileri büyütecektir. yeter ki sizi sevmeyi seçen kadını sevin, en azından deneyin. olmuyorsa da oynamayın onunla, uzak durun. çünkü bir insana (kadın olsun erkek olsun) yapılacak en büyük kötülük oyundur ve bu oyun elinde sonunda size bedelini ödetir.
  • sevgiliniz ise;
    gelecek hakkında planlar yapmak ve bu düşündüklerinizi ona söylemek, hep söylemek...
  • çok çok ama çok afedersiniz ama, sanırım: (bkz: götü siktirmek)

denemediğim bi bu kaldı arkadaş. bi çaresi olmalı bunun.

edit: arkadaş ne taliplisi varmış benim götün, mesaj atan atana. şaka ulan, yok öyle bi niyetim.

edit 2: ulan iş şaka boyutundan çıktı, ciddi ciddi teklifler gelmeye başladı. oğlum, erkeğim lan ben, meme hastasıyım, karı kız delisiyim, korkutmayın adamı!!
hesabın var mı? giriş yap