• sezonun en büyük transfer bombasıdır, ne fenerin ne cimbomun bundan daha sükseli bi transfer yapabileceğini zannetmiyorum. patladık bu sezonda, geçmiş olsun.

imza: hasta cimbomlu.
  • (bkz: in yıldırım demirören we trust)

not: çorumsporluyum. pes'de de hep barcelona'yı seçerdim.
  • beşiktaş'in yeni yildizi. eğer raul da gelirse, zidane ve figo'da gelip los galacticos 2'yi kuracaklarmış.
  • formasını guti hazretleri diye alacağım yeni kartalımız. bugünleri de görecektim ya daha ölsem de gözüm arkada kalmaz.
    şu an ağlıyorum biliyor musun
  • normalde hic izlemedigim, ama kac gundur besiktas'a gelecek haberleri icin surekli acik tuttugum ntv spor, besiktas ile 2 senelik sozlesme imzaladigini soyluyor... sorun cikmaz artik di mi? imza attigini gormeden emin olmamak lazim... yok ya artik sorun olmaz... allahim... inanamiyorum...

edit: hakkaten cikmis puruz... kendi kendimize nazar mi degdirttik ne...

edit 2: yok hallolmus, imzalar kesin atilmis diyorlar... bakalim hayirlisi artik...
  • daha önce, muhteşem gol paslarının yer aldığı videoları hayranlıkla izlediğim futbolcu. artık beşiktaşlı.

(bkz: zevkten dört köşe olmak)
  • yıllardır cok sevdıgım real ve o sevgıyle ozdeslesen gutı.. raul u de alırsak kendımden gecebılırım.

agzıma yayılan gulumsemeyı toparlayamama sebebim bu transfer. zira kafamda şu düsünce var:

"benim tuttugum takımda guti oynuyor"
  • gelmesiyle birlikte resmi site ve taraftar forumlarını kitleyen futbolcu. guti'den sonra raul olsun. birazda badem olsun.yeter çekirdek yediğimiz. (bkz: aman sabahlar olmasın)
  • hayatımda en çok sevdiğim oyunculardan biri ezeli rakibe geliyor, inanamasam da öyle. çok büyük transfer, çok.

guti hakkındaki fikirlerim için şöyle alalım. (bkz: #18403422)
  • çok iyi transfer çok..
    ama beşiktaş'ın mutlaka iyi bir forvete de ihtiyacı var..
hesabın var mı? giriş yap