• olur da, gelir, olur da bir maçını ercan taner anlatırsa; (bkz: halamın taşakları olsaydı) telaffuzunu duymak için maç boyunca tv başından kalkmam.

lassana diarra'yı "llleeaaaas" diye söyleyen ercan, jo'yu nasıl söyler, düşünün.
  • galatasaray a transferi bitmis gibi.. kuslar soyledi..
  • rusya'da göstermiş olduğu başarıyı ingiltere'de yakalayamayan futbolcu. nonda şu anki fizik kapasitesiyle bile bu kadar gol atıyorsa, jo hayli hayli atar. ancak asıl önemli olay disiplin ve takıma sağlayacağı uyumdur. bu noktada da sezon sonuna kadar kiralanıp satın alma opsiyonlu transfer edilmesi çok akıllıca bir hareket olmuştur yönetim adına.

hayırlı olsun.
  • transferi nerdeyse kesinleşti gibi, resmi yollardan açıklanması bekleniyor. kiralık ama satın alma opsiyonlu olacak bu transfer. buraya kadar her şey çok iyi fakat malesef bu oyuncu hiç bir avrupa maçında oynayamayacak. ne düşündüler bilemedim. benim tahminin yerli bir santrofor alınacak. (bkz: mustafa pektemek) baroş iyileşene kadar yerli santrofor ve kewell ile durum idare edilecek gibi. başka bir mantıklı açıklaması gelmiyor aklıma..
  • bir çok haber sitesinden daha güvenilir bir haber kaynağı olan fossacimbom'a göre galatasaray oyuncusu artık kendisi. bu gece uyumak yok sanırım yine bize. bir el f5'de göz galatasaray.org'da bekleyeceğiz açıklanmasını.

http://fossacimbom.blogspot.com/2010/01/bitti.html
  • mevcut yönetimin hesapsız bir işe girmeyeceğine inancım o kadar yerinde ki babamı transfer etseler bi bildikleri var der susarım. resmi resmi açıklanmasını beklediğimiz çıta oğlan.
  • (bkz: bonussimo)
  • cska günlerinden bir video için;

http://www.youtube.com/watch?v=xzbke7hiwtq
  • gelmesi için cebimdeki parayı da vereceğim forvet. fakat uefa'da oynayamayacağı için neden sezon sonunu beklemeden alındığını anlamıyorum, orası ayrı dava.

öte yandan, haldun üstünel bu adamı alacak olsa ruhumuz duymazdı.

off, her şey karışık.

edit: "lig için" cevapları beni tatmin etmiyor, bu ligi zaten dünya yıkılsa ikinci bitiririz. şampiyonlar ligi'ne gitmek için bütün parayı bu adama harcayıp uefa'da forvetsizlikten elenirsek iki elim yakanızda sevgili yönetim.
  • transferi resmi sitede yayınlanmayan "aha geldi", "te geliyo" , "otobüsü kaçırmış yarın gelcekmiş" gibi haberlere inanılması gereken futbolcu. ben şahsen ister miyim? istemem. ne kadar yabancı siteden baktıysam hepsinde disiplin sorunları olan bir adam olduğu yazıyor. lincoln örneğinde gördük disiplin sorunları olan bir oyuncunun takıma ne zararlar verebildiğini. o yüzden hiç gerek yok bu adama.
hesabın var mı? giriş yap