• bende var, götüme sokuyorum.

(hemen mesaj atanlar olmuş, kaça aldın diye, 3 köle karşılığında aldım)
  • hollanda'da 16gb versiyonunun 2 sene kontratlı fiyatları:

150dk+ 150sms+sınırsız internet : 169 € + ayda 30 €
    300dk+ 300sms+sınırsız internet : 89 € + ayda 45 €
    500dk+ 500sms+sınırsız internet : 29 € + ayda 65 €
    1000dk+1000sms+sınırsız internet: 0 € + ayda 110€
  • gold bilgisayara bir bakayım dedim fiyatı düşürdü mü diye, bu satış fiyatlarını görünce sitesi bile dayanmadı çöktü galiba.
  • ülkede açlık, sefalet, işsizlik olduğu için bu fiyata kakalanabilen telefon. büyük bir kesim açlık, sefalet ve işsizlik içinde oduğu, para bir kısım zümrelerde toplandığı için, bu alet bu kadar para ediyor.
  • fiyatlar birer birer açıklanmaya başladı. türkiyede bir çok mağazada (turkcell dahil) 1600 lira civarı iphone 4 16gb bulmak mümkün. sıralara girmeye gerek yok. beklenenin çok altında oldu giriş fiyatı. bunda 2700 satış fiyatı koyan ve kanımca insanları aldatmış olan goldun ise payı çok büyük.
  • turkcell'de yarından itibaren 150 dk konuşma+150 sms'li paketi 24 aylık taahütle aylık 119 ytl'den satılacak.
    ön ödeme var mı onu sormayı unuttum. işte böyle.
  • stoklar 1-2 gunde biterse serbest piyasa fiyatlari artar yeniden. haydi kolay gelsin turkcell ve vodafone'dan bekleyenlere.
  • avrupa'dan gidip alana kadar kendisini yeni nesil ipod touch ile aldatacağım cihazdır, vergi iadesi aldığınız ülkelerde 970 tl'ye 16 gb versiyonunu simkilitsiz alabiliyorsunuz nihayetinde, 1 yıl da garantisi oluyor.

varsın ilk bende olmasın, beklerim kardeşim.
  • parasıyla limitte sonsuz sayıda nokia 3310 alınabiliyor. hani aklınızın bir köşesinde olsun.
  • o değil de bu telefonun bir çekmeme sorunu yok muydu zamanında?.. hatta apple bile kendi kabul edip ister geri iade edin ister bedava kılıf verelim falan demiyor muydu?.. hatta ekim'de sorunsuz yeni serisi falan çıkacaktı.. nasıl şimdi çatır çatır alıyor insanlar bunu?.. yoksa faturalı kullananların çoğu 50-60 civarı para veriyor her ay.. hatta kontörlüler de veriyordur bence.. ee 99 verelim alalım o zaman.. ama ben cidden merak ediyorum bu sinyal sorunu ne durumda..
hesabın var mı? giriş yap