• ukala havasından dolayı bugüne kadar hiçbir apple ürünü almamışımdır.
    ancak itiraf etmeliyim ki bu içi dolu fıçıcık beni ciddi ciddi baştan çıkarıyor.
    allahtan bütçe delik de harcama yapamıyorum. çünkü ipad ile başlayıp ipod touch, iphone, macbook air diye dönüşü olmayan bir yola girme riskim var. yılların getirdiği microsoft köleliğine başkaldırmak da zor hani.
  • yarından itibaren migroslarda satışa sunulacakmış bu alet.
  • migroslarda satış fiyatları şu şekilde olacağı söylenmekte :

32 gb hafızalı, 3g özellikli ipad'lerin 2 bin 290 lira 12 taksit ile, 64 gb ve 3g özellikli versiyonun ise 2 bin 490 lira
  • abd $729 ve $829
    vs
    migros $1500 ve $1600

bilkom vergisi yerini migros vergisine birakti anlasilan.
  • calibre isimli muthis programla elinizdeki butun pdf formatindaki e-booklari ipad/ibooks formati olan epub cevirebilirsiniz. ipad hali hazirda pdf gosterebiliyor, neden epub formatina cevireyim ki? diyecek olabilirsiniz. ama pdf formatindaki kitaplari ipad,iphone vs'de okumak oldukca zor. font buyuklugunu ayarlamak, kelimelerin altini cizmek, kaldiginiz yeri kaydetmek gibi secenekleriniz yok. ayrica dahili sozlugu de kullanamiyorsunuz. kitabi bir kitap gibi degilde fotograf galerisiymis gibi goruyorsunuz.

fakat epub formatina donusturunce normal ipad kitaplarinda ne yapabiliyorsaniz herseyi yapiyorsunuz. mesela ben biraz once kara kule serisinin birinci kitabi silahsoru deneme amaciyla yaptim, ve mukemmel sonucu elde ettim. sira diger kitaplarda. her ipad sahibine, ve ozellikle de ipaf'ini benim gibi e-book reader olarak alanlara kesinlikle tavsiye ederim.
  • yazilim guncellemesi 3.2.1 cikmis...bununla wifi baglanti problemleri giderilmis ve safarinin arama motoru seceneklerine microsoft bing de eklenmis.
  • en dusuk modeli icin turkiye acilis fiyati 2200 ytl. sak sak sak sak sak. tebrikler apple. tebrikler migros.
  • an itibariyle bedavayagitti.com'da 0.29 tl'ye satılandır.
    edit: link.
  • hala ve inatla pc tabletler ile karsilastirilandir.
    bu bir pc degil. bu bir mac degil. bu bir bilgisayar hic degil. bu evde veya tatilde kucakta netten veya ibooks ile birseyler okumak, uygulamalarla birseyler yapmak icin uretilmis basit, hizli, kolay kullanimli ve hala bir takim eksikleri bulunan, ileride yeni modelleriyle duzeltilecek keyif urunudur... ayrica turkiyede dort rakamli fiyatlar uzerinden satilmasi da tamamen buraya getirenlerin basiretsizligi. apple in resmi olarak olmadigi ulkelerde sik olarak gorulen bir durum. ve bundan sonra usbsi yok yeaa diyecek ilk kisiye steve jobs apple i devredecekmis.
  • artık fan boyları tarafından nasıl eleştirebileceğimizin sınırlarının da dikte edildiği bir tapınak haline geldi.
    - usb yok bunda
    -- bu ipad tamam mı bunda usb yok diye eleştiremessin
    - niye?
    -- çünkü bu ipad
    - ama usb yok
    -- kalın kafan basmıyor galiba bu ipad diyorum
    - eee
    -- ipad'de usb olması gerekmez tamam mı. çünkü bu ipad
hesabın var mı? giriş yap