• nisa varoş isimli kişi de eğer inci sözlük yazarı çıkarsa, şaşırmayacağım. sanırım ne kadar bayan yazarı varsa şu an kanal d telefonlarına saldırdılar.

edit: ki çıktı... e abicim ben oturduğum yerden fark ediyorum, sen telefonu bağlayan nasıl fark etmiyorsun.
  • son olaylardan sonra yazmak zorundayım ki;
    (bkz: çarşı karışır hocam)
  • okan bayülgen'den ortalama 3 kat akıllı insan ve dahi abazanların bulunduğu organizasyon, oluşum, organ, am vs.

okan bayülgen kim lan?
  • yahu ben anlamıyorum. inci şöyle yaptı böyle yaptı. ne yaptı be kız?? izlediniz mi tamamını? kız okandede dedi, okan o ne be yok öyle bişey dedi. gri ekran dedi kız, biz kendimiz yapıyoruz yavrucum onu dedi okan. inci her zaman öper dedi kız. okan da eyvallah hadi bakalım görüşürüz dedi, gönderdi. kimi sikti inci. bi kere işe yaramadığı incisözlük.blogspot tan gelmek istiyoruz dediğinde ortaya çıktı çünkü saldırmanın ana fikri farkettirmeden sikmek değil mi??

al şimdi ikinci telefon geldi o daha da ziyan. bu mu aylardır tantana yaptığınız olay?? telefonla bağlanan kız bi siteye üye o kadar, ben de ararım birazdan tüm teletabileri sikerim der kapatırım çok mu zor bu? gram zeka yok haftalardır okana saldırı saldırı dediğiniz bi programa telefonla katılıp yarım dakika konuşmakmış meğer...

ccc inci sikermiş...

incinizi siksinler

edit= gelen mesajlardan sonra söylemem gereken bişey var, evet artık her başlığın altında şukunu verdim piç, açmayın dedeler sikişiyor, up up up filan görmek baymıştı ama biri burda yazarsa, ne yazmak istediğine kendisi karar verir, ister beynini döker, ister bağırsağını, kendi bileceği iş..

bundan önceki program sabote denemelerinde de hep bi zeka kırıntısı vardı. çünkü siz dalganızı geçerken, programdakiler olayın farkında değildi.

ama dün gece, şöyle siktik, böyle soktuk, bunu da yaptık, artık çok meşhuruz dediğiniz şey var ya, sizin şu an sürü psikolojisinin geri zekalılık yan etkisine girdiğinizin en temiz kanıtı. çünkü dün gece yüzünüze gözünüze bulaştırdınız. çünkü okan bayülgen en baştan acaba diye bakıyordu ve yaptığınız şey beklenilir olduğu sürece hiçbir numarası yok.

ve bunu becerememenizden daha kötü olan şey sanki başarılı bir sabote girişimiymiş gibi durumu övmeniz. dün gece inci yazarları o telefonlardan sonra "yav tam da olmadı aslında" deselerdi, bu entry yi yazmazdım ve daha iyilerini beklerdim ama şu an ülkü ocakları gibi sadece ve sadece kalabalık olmanın getirdiği bir özgüven duygunuzdan başka hiçbir olumlu özelliğiniz yok.

zamanın ötesindeki entrymi yumuşatmak için değil, tam olarak derdim anlaşılsın diye yazdım, yani hala incinizi siksinler
  • sayesinde ''işte sözlükler bu işte.!'' cümlesiyle başlayıp küfür içeren cümlelerle devam eden paragraflardan ekşisözlüğün de başının yanacağı düşüncesinde olduğum, haddini fazla aşmış internet sitesidir.
  • "yırtık dondan çıkmak" deyiminin hakkını veren sözlükümsü.

zamanın ötesinden edit: naber?
  • şu an açılmayan site. tv de ismini duyan çok mu yüklendi ne.
  • okan bayülgen ziyaretiyle anlaşılmıştır ki; inci sözlük diğer sözlük klonları gibi silik kalmayacaktır.inci sözlük artık ciddi bir aktördür ve ekşi sözlükle popülerlik açısından yarışmaktadır.
  • zamane fight club'ı . gösteri yani boyalı / yapmacık dünya akıllı olsun! inci buna oynuyor. anlaşılıyor sanırım?
hesabın var mı? giriş yap