• maalesef bunu saat yönününde dönüyor görenler kaybediyor. zira dosyayı açıp içine baktığınızda ve incelediğinizde kadının gerçekten saat yönünün tersine döndüğünü görebilirsiniz; 13. karede mevcut 5-6 piksel bütün oyunu ele veriyor, kadın sağ bacağı üstünde, dolayısıyla saat yönünün tersinde dönüyor. bu siyah beyaz bir çizim olmadığı, çok renkli bir görüntüden siyah beyaza aktarıldığı için 13. karede kadının üzerinde durduğu bacağının, havada olan bacağıyla kesiştiği noktada asıl görüntüdeki ortamdaki ışıktan kaynaklanan bir parlama var. bu da bize hangi bacağın önde olduğunu gösteriyor.
  • facebook'ta da bir aplikasyona meze olmuş kadın silüteti. the brain game aplikasyonu idi sanırım.
  • trafikte bolca rastlanan kadın silüetidir.sinyal de vermezler
  • teknik incelemeler sonunda saat yönünde döndüğü ortaya çıkan kadın.tarafımdan zorla ters istikamete döndürülmüşü entry ekindedir.

http://img530.imageshack.us/…/5118/donekkarisq7.gif
  • zekayla degil de dikkatle alakali bir problem sanirim bu resim. zihnin algiladigi seyi nasil degistireceginizi ogrendiginizde istediginiz gibi dondurebiliyorsunuz. ben en alttaki golgeyi referans alip yapinca kolay oluyor. ilkinde kollarindan yapmistim ama daha zordu.
  • ilk başta saat yönünün tersine döndüğünü gördüğüm, gaza gelip konsantre olup saat yönünde döndüğünü görmeye başladığımdır. şimdi de saat yönünün tersine döndürmeye çalışmam gerekecek. bu böyle sürer gider, bu kadın beni deli eder.
  • saat yönünün tersine dönüyor dediğimdir.

aha, gene baktım, hala aynı...
    şimdi de aynı...
    hala aynı...

deli etmeyin adamı kardeşim, nasıl saat yönünde dönüyor görebiliyorsunuz?
  • istediğim an istediğim yöne döndürtmeyi başardım en sonunda kadına. şimdi de evlenme teklif edicem umarım evet dedirtmeyi de başarırım.
  • memelerine bakmaktan hangi yöne döndüğünü bulamadım ben.
hesabın var mı? giriş yap