• marka tanınırlığını artırmak için reklam yapması gereken firma. bulaşık ve çamaşır makinasını kullanıyorum hoover'in, piyasadaki vestel, arcelik, beko, profilo gibi markalardan daha iyi. servis sorunu var ama makinaları kurduktan sonra bir daha servise gerek duymuyorsunuz.
  • 59 dakikalık hayat kurtarmalık yıkama ve kurutma programıyla evin en kral beyaz eşyasının markasıdır.
  • ho ho hover süpürür döver heryeri temizleyen hover hover poz ver
    oyunu vardır bi de..bu replik 6-12 yaş arası kızlarda bağıra çağıra söylenir,sonra herkes bir poz verir,bir önceki oyunda en güzel pozu veren kız hakemdir ve en güzel poz vereni seçer,tacını devreder..yeni seçilen kız diğerlerine ceza verir..sen erik ağacına çıkıp 5 erik getir,sen git böğürtlenleri topla ..sen de 8 takla at gibi..oyun bitince çocukta geriye kalanlar yara içinde bacaklar ve yabani meyvalardan dolayı alerji olmuş bir cilttir...
  • hoover marka bir çamaşır makinesi aldım geçen hafta. arkadaşım alırken dedi ki hoover'ın satış ve servis ağı türkiyede iyi değil. gerçekten öyle, daha makinenin kurulum aşamasında bunu tecrübe ettim. cumartesi günü kurulum için geleceklerini söylediler, akşam saat 16.59'da tekrar aradım ve evden çıkmamamı 1-2 saate geleceklerini söylediler. gelmediler ve ben bütün günümü evde geçirmek zorunda kaldım bunlar yüzünden.

bugün tekrar aradığımda "eve gidildi, makine henüz gelmemiş, makine gelince müşteri haber verecek" şeklinde not almışlar. yani ben bugün tekrar aramasam makinem kurulmayacaktı ve benim bundan haberim olmayacaktı.
  • ucuz diye alınırsa üzebilecek marka. fiyatına göre özellikleri göz boyuyor ama araştırınca şikayetleri okuyunca vazgeçtim neredeyse tamamı çin üretimi bunun yerine beko tercih ettim memnunum.

bir ürünün yerli olması benim için tercih sebebi değil aksine ülkemizde duygu sömürüsü ayağına daha dandik ürünleri sırf yerli üretim diye kakalıyorlar ama arçelik beko gerçekten sektöründe öncü markalar. beko çoğu avrupa ülkesinde her evde görülebilecek kadar satıyor gerçekten gurur verici
  • türkiye'nin en yaygın servis ağlarından birine sahibiz diye kendini metheden ama sorun yaşadığınızda asla çözemeyen, garanti kapsamında olsanız bile her seferinde mutlaka hatayı sizde bulup para alan, mutlaka uzak durulması gereken beyaz eşya üreticisi. kurutmalı çamaşır makinesi çamaşırlarda korkunç bir koku bırakır, servisi ararsınız size randevu verirler, servis o gün kaçta geleceğini bildirmez bazen günü de bildirmez telefon açıp evdeyseniz geliyoruz derler, ben bugün çalışıyorum bana en az bir gün önceden bildirmeniz gerekiyor dediğinizde arayacağız der aramaz türünden bir firmadır. en son eve gelen servis makineye uzaktan bakarak sorunun makinede olmadığına emin olduğunu söylemiş, bana da "kurutma sırasında gider hortumunu giderden çıkartıp kovaya koyun, pişman olmayacaksınız" diye öğüt vermiştir. böyle iş mi olur diye söyleseniz de bir şey değişmez. şikayet etseniz de geri dönen olmaz. türkiye'de beyaz eşya alırken listenin sonuna atılması gereken firma.
  • çocukluğumun markası bu. çok iyi elektrikli süpürgeler yapardı. hala öyledir eminim...
  • ucuz fiyatı ile dikkat çeken marka.

hepsiburada üzerinde görüyordum, yorumlar fena değil. geçen carrefour'da canlı inceleme fırsatım oldu. tipleri güzel ama malzeme kalitesi diğer markalara göre baya düşük, dokunduğunuz gibi hissediyorsunuz.

iş göreceğini düşünüyorum, bütçe sıkıntısı olanlar düşünebilir.
  • servisi hayatımda gördüğüm en amatör ve bilgisiz servistir. bulaşık makinasına o kadar masraf yaptım sonra çöpe attım.

edit: çamaşır makinam da geberdi hurdacıya sattım. servis kalitesi bir arpa boyu yol alamamış. aman bulaşmayın
  • hoo hoo hoooo hooverr
    supuruuupp dooverr
    diye bi reklam sarkisi vardi
    bi de bu herif fbi kurucusu ve efsane baskani degilmiydi
hesabın var mı? giriş yap