• ciddi ciddi bu uzun saç olayının futbolcuyu ikna etmede ve transferlerin gerçekleşmesinde önemli rolü olduğunu düşünüyorum. ne bileyim, "bu adam bildiğin entel lan, yamuğu filan olmaz" diye düşündürüyor olabilir.
  • javier mascherano transferi için ingiltere'de olduğu söyleniliyor. bize gelmesi zor ama barcelona uzun zamandır peşinde koşuyordu.
    acaba haldun üstünel barcelona'ya mı transfer oldu? şüpheleniyorum.
  • bu sezonun ortasına kadar "galatasaray'ın yetiştirdiği en büyük yıldız arda turan" diye düşünürdüm.

şu ard arda gelen transferlerden sonra "galatasaray'ın yetiştirdiği en büyük yıldız haldun üstünel mi yoksa?" diye düşünmeye başladım.

tanım: galatasaray'ın oldukça sıkı çalışan yönetiminde göz önünde en çok olan isim.
  • söz konusu o ise, gerisi teferruattır.
  • bu pek muhterem zatın transferdeki üstün başarısı yüzünden, ekşi sözlük atış poligonuna dönmüştür. herkes sallayabileceği isimleri sallamakta, yiyen vay anasını sayın seyirciler derken, yemeyenler artık ebenin amı ali sami yerine acaba demeye başlamışlardır. neyse 3 büyüklerdeki ilk 11'lerden başka futbolcu bilmeyen pek sevgili taraftar, fanatik, futbolsever vs. geçinen kimselerin, dünya futbolundan haberi olmasına vesile olmuştur. vizyon aşılamıştır memlekete gözümüz pek bir aydın. evet.

peşinen edit: curling taraftarıyım. futboldan anlamam.

sonradan edit: birçok "pek" güzelce pekiştirmiş anlatılanı. negzel.
  • storedan aldığım taze formanın üstüne adını yazdırdığım üstinsan. ulan hiç aklıma gelmezdi bir yöneticiyi formanın arkasına yazdıracağım. vay arkadaş...
  • onlarca başarısız transfer yapıp kulübünü tam anlamıyla borç batağına çeken vasat yönetici. 3 yılda pierre van hooijdonk veya gökhan ünal ayarında bir isim getirememiştir cennet vatana.
  • ailesinin yakında acı umuta çıkıp, haldun geri gel haldun, çok özledim seni haldun diye ağıt yakacakları kişidir. bir kış sabahı transfer yapacağım diye evden çıkan haldun bir daha görülemedi, ölüp ölmediği hala bilinemezken galatasarayın transferleri sürdürmesi hala insanların içinde yaşadığına dair bir umut bırakıyor.
  • (bkz: jedi)
  • tarkan'dan ölürüm sana'yı ithaf etmek istediğimdir, haim fresco kabuslarından uyanışın sebebidir.

http://www.youtube.com/watch?v=jlvtkvrqmnq
hesabın var mı? giriş yap