• davetiye olayıyla "gösterip vermeme" olayına girmiştir.

davetiyesi olmayan n'apsın?
  • email'ini mesaj olarak atanlara davetiye gonderecegim uygulama. ke$ke kendi hakkimi da verebilsem, oyle de bi$ey anlamadigim uygulama. uygulama uygulama.
  • bir bok anlamadığım ve henüz hiç kullanmadığım zımbırtı. ama isteyen olursa ben de 8 adet davetiyesini sözlüktekilerle paylaşabilirim. biri sevabına çok kısa ve net olarak ne işe yaradığını da mesaj atarsa sevinirim çünkü 500 entry'i okuyacak hiç vaktim yok.

edit: benden sonra benzer entry girenler bitti diye editlerken bana 1 tane bile talep gelmedi hala, ilginç. olm yukarıda "bok" yazdım diye kokmuyorum ha merak etmeyin. yanıma oturabilirsiniz :) ama eğer hiç kullanmadım yazdığım içinse hemen açıklayayım: login oldum tabi aktif olarak bir şeyler yapmadım anlamında söyledim.

edit 2: bitmedi. bitmedi mınıskyim, hala 7 tane var.

edit 3: tam 3 tane kaldı bitti bitiyor derken 8 tane daha davetiye göndermiş. bitmiyor abi, ömründen yedi valla.
  • an itibariyle, 2 haftalik kullanim deneyimim sonucu bende yarattigi izlenimi, asagidaki nadide grafik calismasiyla ozetlemeye calistim. buyurunuz efendim...

http://img145.imageshack.us/img145/9084/gfun.jpg
  • herkesin davetiyem var dediği, daha bir tane davetiyesini bulamadığım google şeysi.

edit: sonunda buldum, teşekkürler.
  • başvuruda cover letter a" you should totaly wave us dude " cümlesiyle başlamam etkili olmamış ki henüz ses etmedi allahsızlar. isteyip de ne olduğunu bile tam bilmediğim google şeysi.
    (bkz: hayatımız google)

edit: bitti.
    edit: yanlış oldu yaw. saolsun raki davet etti diyecek idim.*
  • sırf ne olduğunu merak edenler için hesap şifremi paylaşabileceğim uygulama.

edit: bitti..
  • lanet davetiye kirliliğinin neden google wave davetiyesi altına alınmadığını anlamadığım oluşum.

arkadaşım zaten ne işe yaradığını doğru düzgün bilen yok, insanlar nasıl bu üründen fayda sağlarız bir şeyler yazmış mı diye okuyamayacak mıyız burayı allah aşkına?

isteyene bir vermeyene iki yahu, sırf şu kirlilik yüzünden elimdeki davetiyeleri paylaşmaktan vazgeçtim, bildiğin foruma çevirdiniz.
  • iki gündür içinde kaybolduğum başka kaybolmak isteyenlere de davetiye verebileceğim süper bir olay.

edit: evet bitti maalesef...
  • sağolsun zehirlidenizkizi sayesinde katıldığım aktraksiyon. google'da anında verdi fazladan davetiyeleri. isteyen varsa bi mesaja bakar. itiniz olur.
hesabın var mı? giriş yap