• bu bankayı sevmeyenlere sadece 1 kez finans bank müşteri hizmetlerini aramalarını tavsiye ediyorum. -finans bank'a göre- süper bir banka lan.
  • beni bayıra karşı yatırıp.. manzara seyrettirirken, elime de elma şekeri verip susturmaya çalışan banka.

http://media1.mm.ticketmaster.com/…ssivesonmail.jpg
  • hesap işletim ücreti kesim prosedürleri diğer bankalardan farklı değil.. geçenlerde olan olay ise bir yazılımcının hatasından kaynaklanıyor.. yazılımın içerisine gömülmüş olan sözleşme son tarihini hatalı bırakması ile hesap işletim ücreti kesilmemesi gereken kişilerden de kesiliyor.. garanti bankası'nın bu hata nedeni ile 9 milyon tl geri ödeme yapacağı söyleniyor..
  • eğer sözlüğün gücünün farkındaysa hakkında bu kadar olumsuz entry girilmesinden sonra bir pr yada imaj çalışması yapmasını beklediğim banka
  • hesabımda az para bulunması nedeniyle kesebildiği 3,84 tlyi (34 bulsa 34 çekecekti) hiçbir şikayette bulunmadan bu sabah geri yatırarak beni şaşırtmıştır. 2010 hesap işletim ücreti geri iadesi diye de not düşen bankadır kendisi.
  • yazilimcilarindan birinin yaptigi hata (!) ile 9 milyon tl geri odeme yapan banka olmasi demek, ayni zamanda kafan 9 milyon tl'yi bilmem kac gun cebellezi yaptigi anlamina da geliyor. hatta gecelik faiziyle birlikte muhtemelen ortalama birkac vatandasin omrunde goremeyecegi parayi da cebe indirmis oluyor.

hata canim hata; geri odeme de yapcaklar. yazik...
  • yazılımcı hatası mıydı(bir yazılımcı olarak olabilir diyorum), çakallık mıydı hiç bir zaman anlayamayacağım bir toplu soygun girişiminden vazgeçmiş ve anlaşıldığı kadarıyla haksız aldığı paraları geri ödemiş kurum. bu olaydan aklımda kalanlar soyguncuların göt yalayıcılarının bile burada yazma cesareti bulmaları bir de müşteri hizmetlerindeki ukala kızın kılıf uydurma çabaları olacak.
  • kitleler halinde her hesap sahibinden 34 lira indiren bankadır.
    34 lira çok lan hemde ilk 6 ay.ne hizmet verdin kardeşim.koskoca milyon dolarlık yatırımları sadece bizim 6 ayda aldığın 34 lirayla yapıyorsan eğer helal olsun ama bırak bu işleri.biz bilmiyor muyuz hesabımızda duran paradan, vaktinden önce yatan fatura borcundan gani gani sakal indirdiğini.şu an işteyim ama hazır ol akşam müşteri hizmetlerini arıyorum.telefona çıkacak arkadaşı iyice hazırlayın.akşam onunla işim bittiğinde bir dağ evine yerleşip inzivaya çekilme kararı alabilir.zira başlangıçta çok sakin başladığım müşteri hizmetleri görüşmelerimde daha sonra çok çirkinleşebiliyorum.34 lira ile neler yapılır oğlum düşünsene.ferit* abicim empatik ol.mesela cebinden 34 milyon doları alıyorlar haberin yok.sonra bir bakıyorsun 34 milyon dolar gitmiş ne yaparsın öyle düşün.bak şu an sakinim gelin verin parayı geri tatsızlık çıkmasın hadi.
  • internet üzerinden yapılan havale ve eft'lerden komisyon alan banka.
    maaş hesabım burada olduğundan garanti'ye alışmıştım. kullanımı da kolaydı. işten ayrıldım. yapı kredi'nin internet sitesi de vaziyetini bayağa düzeltmiş. garanti'nin paragözlülüğünden illallah ettim. yapı kredi, hsbc, finansbank üçlüsünden birine geçmeyi düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap