• yıllar önce, aynı geuba dahil bir şirkette (bizimkini satın almışlardı) çalışmamdan mütevellit, rızam harici banka hesabı+kredi kartı kombosuyla girişim yapılan banka.
    hesabımı kapatana kadar ne yalan ne dolaplar döndü, anlatsam roman olur.
    faks gitmedi.
    gitti görülmedi.
    görüldü geri dönülmedi.
    vb yalanlarla iki ay kadar oyalayıp durdular.
    ki gruba bağlı şirketle ilişiğim kalmamasına ve hesabın rızam dışında açıldığını belirtmeme rağmen.

ara ara kredi kartı gibi ürünler için arar dururlar.
    geçti paşam.
  • yaşanan rezaletler arasında (bkz: #163580042) bu lider gibi ama herkes farkli şeylerden de şikayet etmiş.

kullanmayın kullandırmayın.
  • 4440333 numaralı hattı aradığımızda emeklilik promosyon çalışmalarından ötürü telefonlara bakmıyoru. şaka gibi ama bu 2024'de bunu da gördüm. kendime ait olmayan bir hesap hareketi için bildirim yapayım dedim yapamadım. mobilden yapayım diyorum karşılığı yok şaka gibi bir banka
  • 4440333 sürekli taciz ediyor beni. bana buradan mesaj attılar yardımcı olalım diye bilgilerimi sordular verdim bir daha aramasınlar diye cevap bile atmadılar şaka gibi. hala aranmaya devam ediyorum.

https://www.sikayetvar.com/…devamli-rahatsiz-ediyor
  • devamlı kullandığım için şifremi ve tc kimlik numaramı gayet iyi bildiğim halde sesli yanıt sisteminden yaptığım tuşlamalari kabul etmedi.

neymiş tc ile şifre eşleşmiyormuş. tam 15 dk boyunca yurtdışından aradım. sonunda telefonu kırmadan hallettim ama galiba yurtdışından arayınca tuşlamada gecikme vb. birsey oluyor.

neredeyse parasız kalacaktım. daha öncede aynı sorun vardı. artık bu teknoloji çağında böyle saçmalıklar can sıkıyor.
  • otomatik fatura ödeme talimatından kestiği işlem ücretini, işlem ücreti diye değil, işlem faizi diye ekstreye yansıttığı için, burada bulunan 3 otomatik fatura talimatımı iptal ettiğim banka. işlem ücreti almıyorum, faiz alıyorum diyor yani.
  • yeni üyelerine 20.000 tl 6 aylık sıfır faizli kredi veren banka yeni üye olduktan sonra promosyondan karşılıklı 300 lira kazanmak için l996ejhk kodunu girwbilirsiniz kıps ;) profil fotosuna sol üstten tıklayıp aşağıda promosyon kodu gir e tıklayıp yakınını davet et kısmından girebilirsinuz
  • eskiden inovasyon konusunda türkiyenin en iyi bankasıydı. bonus card olsun, internet bankacılığı olsun, cepbank vs gibi yenilikler olsun öncü bankaydı ancak bbva'ya satıldıktan sonra bu özelliğini kaybetti.

şu an mobil bankacılığı en kötü bankalardan. tam bir ui/ux faciası. krediler menüsü hesap ve kart seçeneğinin altında yer alıyor kategori olarak o kadar diyim. şunu butik bankanın mobil bankacılık bölümünde stajyer yapmaz. fontlar çağ dışı, tasarım keza öyle.

akbank ve iş bankası wear os saatler için temassız özelliği getirdi mesela, saatini posa tutup laps diye ödüyorsun büyük kolaylık. bu bankada hala tık yok. dediğim gibi bizim çocukluğumuzda garanti bankası öncüydü teknolojide, diğer bankalar onu tekrar ederdi. iş bankası tam tersi devlet bankası gibi hantaldı, şimdi en yenilikçi bankalardan.

işim gereği neredeyse tüm bankaları kullanıyorum, garantiye girdiğimde kör oluyorum.
  • tuzla sahil şubesi'nde son derece amatör çalışanlara sahip olan banka. bir saat sıra bekledikten sonra vize harç işlemi için gediğimi söyleyince bu işlemi ziraat bankası'ndan veya internet üzerinden yapabileceğimi söylüyorlar. konsolosluk sayfasını bulup gösteriyorum. hayır ziraat bankası olacak oraya gidin diyorlar. en sonunda işlemin sadece garanti bankası ve gişeden yapılabileceğini yazan sayfayı bulup gösteriyorum tamam yapalım diyorlar. peki ben size inanıp ziraat'e gitsem, benim bir günüm ziyan olacaktı diyorum. "ben sabah sabah bununla uğraşamayacağım sen bakar mısın?" diye yandaki arkadaşına gönderiyor beni.

elbette sorun kendi hizmetlerinden habersiz halde müşteriye posta koyan çalışanda değil onu bu şekilde oraya oturtan yöneticide.
  • musteri hizmetlerinin euro hesabina tl gonderilirse ne olacagina dair bilgisi olmadigi banka. bu bankayla calisanin aklindan suphe ederim. hizmet sifir, verimlilik sifir, zeka kullanimi sifir.
hesabın var mı? giriş yap