• sürekli alakalı alakasız insanlar zor duruma düşürülmektedir.

su: hakan şükür verir mi?
    ap: o verir, büyük galatasaraylı.
    su: fatih terim ne verir?
    ap: onun galatasaraylılığı tartışılmaz canım..
    su: ya abdürrahim albayrak? ya ahmet, ya mehmet?
    ap: verir verir hepsi verir...

stv'deki kimse yok mu programını anımsattı...
  • demagojik olay.

depremde ailelerini kaybetmis acikta kalmis insanlara, karda kista sokakta uyuyan cocuklara, losemili bebegini yasatabilmek icin ameliyat parasini denklestirmeye calisan ailelelere, git gide yiten yesil alanlara, bortulere boceklere degil de,

galatasarayli futbolcularinin luks villalarinin kiralarina, son model yeni ferrari almalarina, diskolarda kari kiza icki ismarlamalarina, yaz tatillerini kanarya adalari'nda gecirmelerine destek olan kampanyadir.

buyuk istah, acima duygusu ve hevesle bu kampanyaya destek olmaya calisanlari anlamiyorum, anlayamiyorum.

futbolcularin parasinda pulunda da degilim. populer bir olay futbol, genis kitleleri eglendiren bir aktivite, bunu becerebilen kisiler elbet fazla para kazanirlar fakat bu kadar basit bir sebep icin hem de asgari yuz bin dolar ile katilinabilen bu kampanyaya olan bu heyecan...

oy oy..

neyse.
  • acikcasi utanmadigim ve utanmayacagim kampanyadir. yilardir kimi buyuk kluplerimizin tek bir adamla yaptigi seyin sadece acik acik soylenmesidir. hayir simdi aziz yildirim in fenerbahce ye yardim kampanyasi na laf olmuyor da bu mu utanc oluyor. sacma..
  • adnan polat'ın değil, canlı yayına çıkıp kuru sıkan,

- ben 1 milyon veriyorum
    - öyle mi ben 5 milyon veriyorum ulan

dedikten sonra program bitince ortalıkta görünmeyen yavşakların rezil ettiği kampanyadır.
  • utandıran, iç burkan kampanyadır. altı yıl öncesinin uefa şampiyonu ve süper kupa sahibi olan kulübün ne hallere düşürüldüğünün kanıtıdır. televizyon ekranlarından "takımımız maddi olarak zor durumda, acil durum, yardım edin" çağrıları bir galatasaraylı olarak kim ne derse desin beni üzmüştür.

öte yandan bu kampanyayı başlatan ve yardımları kendi hesabında toparlayıp kulübe verecek olan adnan polat'ın yardım toplama kanunu ile başının derde girmemesi için gerekli prosedürleri yapmasını önerdiğim kampanyadır.
  • bir galatasaray taraftarı olarak takımım adına yapılan bir yardım kampanyasının nasıl reklama alet olabileceği konusunda beni düşüncelere sevk eden kampanyadır. başarıda sevinmek, kasım kasım kasılmak kadar, zor zamanlarda da yardım istemek bir haktır, ihtiyaçtır. hiç bir zaman için küçüklük değildir. sonuçta ortada bir iyilik vardır. evet bu bir iyiliktir, ama hiç kimse de çıkıp bu nasıl iyiliktir dememektedir sayın adnan polat'a. mesela 50.000 $ dolar iyi bir para değil midir? bu kampanyada limit neden 100.000 $ dır? bir banka hesap numarası verilse, bizler de gönlümüzden ne koparsa kendimizce yardım yapsak olmaz mı? damlaya damlaya göl olmaz mı?

~
    olmuş, çok da güzel olmuş...
  • an itibarı ile adnan polat'ın star tv ekranlarından sözlü olarak başlattığı kampanya. ilk 100.000 usd'yi de kendisi veriyormuş.

offf offf utandım valla. yıllar önce de bir spor gazetesi yapmıştı böyle bir kampanya.
  • galatasaray'a yardım kampanyası yapılır. tabi kulübün saygınlığını azaltan bir durumdur ancak yapılabilir. ama bunu televizyona çıkıp yapmazsın. bugüne kadar televizyonda çok yardım kampanyası gördük. ancak bunların hepsi ameliyat parasına ihtiyaç duyan, yoksulluktan çocuklarını okutamayan insanlar içindi. yahu bu insanların hayatta tutunacak hiç birşeyleri kalmamış televizyona çıkıp tanımadığı insanlardan para istiyorlar. sen koskoca galatasaray kulübüsün. yarım kampanyanı internet sitende duyurursun, derginde duyurursun, mağazalarında duyurursun, en kötü ihtimal zengin galatasaraylı iş adamlarından mektupla yardım istersin. ama eski bir kulüp başkanının televizyonda çocuğuna ameliyat parası ister gibi para beklemesi bütün bu olasılıklardan bile kötü bi seçimdi..
  • yanılmıyorsam bilboardlara kadar ilan verilerek yürütülmüş kampanyadır.

http://ean.btturk.net/…oads/2008/02/galatasaray.jpg

edit 1 : ben çizmedim bunu

edit 2 : beni niye kötülüyorsunuz arkadaşım ya, ben mi açtım kampanyayı :/
hesabın var mı? giriş yap