• bu saatten sonra transfer yaparsa yuhalayacağım. vallahi de billahi de yuhalayacağım.

takımdaki herkesten öylesine utanıyorum, öylesine nefret ediyorum ki... bağırsam çağırsam neye yarar ? kime sözüm geçer ?

bu sezon istiyorum ki 1 tane seyirci gitmesin samiyene de aslantepe'ye de. elendikleri için değil, başkanından topçusuna hepsi ruhsuz olduğu için.
  • taraftarlarını dsmart belasından erken kurtarmış takımdır..
  • bize her sevdadan geriye kalandı bugün gördük ki o da kalmamış.
  • geçen sene tek başına atletico madrid'e kafa tutan keita yı gönderip yerine takıma dahi giremeyen adamlar alan futbol kulübü.

yönetim, taraftarın tepkisini azaltmak için bir transfer yaparsa eğer bombanın fitilini ateşleyecektir.
  • bırak 2000 li yılları, karl heinz feldkamp' lı ve taş gibi savunma yaptığımız günleri özleten takımım.
  • top rakipteyken galatasaray orta saha ve defansı tek bir çizgi haline gelip değişik gol yeme şekilleri sunuyor insana ve teknik direktör 1,5 senedir bunu çözemiyor. o zaman ne diye millet sövdü hıncal uluç' reijkard'a sallıyor diye?
  • avrupa fatihiydi
  • bu sene bir baltaya sap olamayacağı aşikar takım.
  • hala öldürmediğine göre demek ki güçlendirecektir...
  • şu anki tüm teknik kadronun, yönetimin, ve kewell hariç tüm futbolcuların bu akşam yapacakları süt banyolarının içine sıçayım. banyodan sonra oynayacakları playstation konsolları var ya, o roofta içilecek kalın purolar var ya, hepsi ya ben lan neyse bi şey demiyorum
hesabın var mı? giriş yap