• basketbol, xbox, votka, motosiklet seviyor olabilir amına koyim.
  • hemcinslerinin %90'ı tarafından erkekliğinin %90'ını kaybettiği düşünülen erkektir. ama kadınlar daha farklı yaklaşıyor tabi hususa. mesela ruh okşayabiliyor mu, zeki mi, güven veriyor mu, mutlu ediyor mu filan. onlara bakıyolar galiba. konuşurlarken dinliom hep ben.
  • bir de badem bıyığı varsa ben bu arkadaşı tanıyorum.
  • futbol ile beynini uyuşturmak istemeyen, playstation ile sanal dünyada kendini kahraman zannedeceğine, gerçek dünyanın zevkleri ile ilgilenen, hiç sahip olamadığı arabaların beygirgücü ile ilgili çene yarıştırmak yerine, gerçeklerle yaşayan, küfürü yeri geldiğinde kullansa da ona karşı özel bir sevgi duymayan erkek olabilir. ama bira olayına açıklama getiremedim, üzgünüm. hele sıcak yaz akşamlarında şöyle buz gibi soğutulmuş..... neyse ona da zevk meselesi diyelim.
  • basketbol, wii, rakı, motosiklet seviyor olabilir pekala da, küfür konusu netameli
  • "futbol, playstation, bira, araba, küfür" seven erkekten bir farkı olmayan erkektir.

bıkkınlık geldi yeminle. "kalemi böyle çekemeyen kadınım" demesin. "topa böyle vuramayan erkeğim" demesin falan. embesil misiniz oğlum?

edit: noktalama.
  • stereotip olmayan ve markalar aracılığı ile tüketim kültürü tarafından henüz köleleştirilmemiş erkek birey tanımıdır aynı zamanda. bu yüzden kulağına bu kadar garip gelmektedir yurdum lümpeninin.
  • 5'i de birbirinden güzel. güzellik sirasi olusturmak mümkün degil:

futbol
    küfür sevmeyen erkek
    bira
    araba
    playstation

her siralama uygun sanki..
  • doğal olarak play station'da pes oynamayan nihayetinde gol kacınca da ana avrat gitmeyen, araba kullanırken de bira icmeyen erkektir.
  • gayet normal bir erkek olma olasılığı mevcuttur. zaten playstation sevmenin burda ne işi var onu da anlayamadım. oyun oynamak, video oyunları falan deseniz anlayacağım da playstation'a özelleşince akla bir boktan anlamayan köşe yazarlarının "geçen arkadaşlarla playstation oynadık" yaklaşımı veya oyun kültürü arada sırada arkadaşlarıyla pes oynamaktan ibaret olan cool plaza adamları (bkz: embesil) geliyor.
hesabın var mı? giriş yap