4062 entry daha
  • türkiye süper ligi standartlarına göre iyi olan hücum oyuncusu. euro 24'ten sonra fener elinde tutamaz. heerenven, ado den haag ayarında takımlara transferini bekliyorum. 5 milyon euro da para kazandırır neyden kötü.
  • 5,6 m euroyu verene paketlenmesi gerek çünkü muhtemelen bu sezon olmasa milli maclarda sakatlanacak. örnekler bunu gösteriyor
  • ölüp bittikleri boey sezon bitecek 2 maçta 109 dakika oynamış herif almanya'ya gider gitmez şubatın başından beri sakat mayıs ayına girdik ferdi'ye yok o takım istemedi yok 5 milyondan fazla etmez yok şuraya gitsin diye salak salak konuşuyorlar olum siz ne kadar salak insanlarsınız ya.

bana göre de sizin oyuncunuz barış et beyinli fizik gücü ve hakemler tarafından kollandığı elini kolunu kullandığında faul çalmadığında iyi oynuyor gözüküyor o yüzden 5 milyondan fazla etmez ? ben böyle deyince barış alperin bu sezonki başarısı eksilecek mi ? hayır eee siz böyle yazdınız da ne geçti elinize neden böyle aptalca şeyler yapıyorsunuz nasıl hayatsız insanlarsınız lan siz ?
  • sabah haber yapmis arsenal ferd'den vazgecti diye. kaynak yok, soru yok, naptiniz arteta'yi arayip mi sordunuz. ben de mbappe'den vazgectim kardeş, alin bunu da haber yapin o zaman.

dünyadaki çoğu büyük takim artik sezona hazir transfer yapmiyor (1-2 istisna dışında). arda mesela ilk gittiginde 25-26 sezonu için alındığı belliydi. ferdi de arda gibi gittiginde hemen oynmayacak. arda'dan fazla oynar illa ki her mac 70'den sonra girer ama ilk 11 olmasi için en az 1 sezonu var.

ferdi premier lig'de, boey bundesliga da, arda ispanya'da başarılı olacaktir ama ciddi kalite farki bizim liglerle arasinda. en az 1 sene idman yiyecekler ki kendilerine gelsinler.
hesabın var mı? giriş yap