• ha bu arada ekşi itirafta bi şey yazmıştım. işte böyle sürekli kadınları taciz eden, tecavüz için fırsat kollayan şerefsizleri, orospu çocuklarını toplayıp siktireceksin. hem de zenciye. hayır faşist falan değilim. çok hümanist bir yapım vardır ama insan bunları görünce resmen delleniyor. bunu da araya bir not olarak sıkıştırayım dedim.
  • o tecavüzcüler ne kadar orospu çocuğuysa, bu kızın yengesi de aynısı bence. insanlar böyle yengeler, böyle akrabalar yüzünden intihar ediyor. salt tecavüzü kaldıramadıkları için değil. böyle gerizekalı insanların baskısı yüzünden. böylelerini de dövmeli evet.
  • hatırlatayım istedim:

diziyi izlerken sinir olduğunuz, nefret duyduğunuz, öfke beslediğiniz ve lanet ettiğiniz şerefsiz orospu çocukları var ya hani, onlar biziz. bizleriz. sadece farkında değiliz. hadi git şimdi aynaya bakmaya devam et, karşındakinin ayna olduğunu fark edinceye kadar...
  • nasıl rahatsız edici, psikopat bir dizi. öylesine kanallara bakınırken bile karşılaşınca kızın arkasından konuşulan 2 saniyesine dahi dayanamadım ben.
    bunu keyifle izleyip de orda burda bol smiley ile videolarını paylaşan "tip"lere insan demeye dilim varmıyor.
  • fatmagülün yengesi olay mahalliinde bulduğu yüzüğün sahibini bulur, tahminim yüklü bir miktar para ister nişanlanan çocuktan susmak için.
  • murat daltaban'ın, 2.bölümünde oyunculuğunu konuşturduğu dizidir.
  • dayı iyiymiş, aferin öfkelenme rolleri başarılı ama o el kalkıp kalkıp indi. iki tane çakmadı, ayıp etti.
  • engin akyürek'in (kerim) badi ekrem gibi koştuğu dizi.
  • nasıl bi dram dizisidir lan bu.içim acıyo 2dir izliyorum daha da izlemem.
  • --- spoiler ---

suç kerim'in üstüne kalır. fatmagül'ün abisinin karısı da parayla susturulur.

--- spoiler ---

böyle iğrençlikler olur.
hesabın var mı? giriş yap