• 4 yıldır dersime giren 50 yaşındaki doçent olan hocam "dantelli beyaaaaaaaaz :)))))" yazmış ya, gördüğüm hatta hayatımda görüp görebileceğim en bomba teşhir etme eylemi bu olur sanırım.
  • sabah sabah beni yarmıştır.

bir kız arkadaş profiline "siyah" yazmış. babası da bir feysbuk kullanıcısıdır. bu siyah'ın ne anlama geldiğini bilmeden ve beşiktaşlılığın da getirdiği coşkuyla kızının mesajının altına "beyaaaaazz... şampiyon beşiktaşş" yazmıştır.
  • guru'nun rus is arkadasinin fikrinden hareketle, erkekler olarak bu sekilde testis kanserine dikkat cekecek olsak, merak ederim boxer'in, donun rengini mi koyariz, yoksa kafasi haric diye gazelden mi sallariz acaba?

yoksa direkt konuya girip kac kilo cektiginden mi bahsederiz?
  • o degil de, rus is arkadasimin status mesaji gibisi yok.

"men would never do something like this for testicular cancer.... btw, wouldn't posting pictures be a much more efficient way to find the cure?"
  • arkadaşın konuyla ilgili msn'den yorumunu direkt aktarıyorum, elçiye zeval olmaz:

xxxx:
    neden herkes renk yaziyor facebookta?
    andy kaufman 2...:
    meme kanserine karşı duyarlılık olayı
    andy kaufman 2...:
    dün geceden beri
    andy kaufman 2...:
    kızlar yazıyor bir tek.
    andy kaufman 2...:
    sütyen renklerini
    xxxx:
    hatunlar arasinda
    xxxx:
    evet
    xxxx:
    cok güzel
    xxxx:
    :d
    andy kaufman 2...:
    andy kaufman 2...:
    aeuhaeu
    xxxx:
    ahuahauhaua
    xxxx:
    insan eski edebiyat ögretmeninin ne renk ic camasiri giydigini ögrenince biraz hos oluyor
    xxxx:
    neden bilmiyorum ama sanki sikmise yakin bir his oldu icimde
    andy kaufman 2...:
    andy kaufman 2...:
    auehafueasdfasfwe
  • sabahtan beri yok "hot pink", yok "cart kirmizi", "yok puantiyeli" diye status update koyan onlarca kisinin ortak eylemi.

lan "nude" diyen bile cikti be.

nedir arkadasim bu? dunya sutyen gunu falan mi? biri bi mesaj atsin; anlativersin bir sey yapsin. kafam karisti, kan sekerim dustu burada.
  • - renge odaklan...renge odaklan.....

(bkz: yalnız ve ayı)
  • kendince bir eylemdir. eyvallah. ama bir şey var ki çok güldüm. hatunun teki sütyen rengini yazmış hemen altına sevgilisi beğendim diye işareti çakmış.

nasıl bir kafa lan bu?
  • son gunlerin bol tartismali trendidir. detroit kokenli oldugu tahmin edilmektedir. twitter 'ın da ilgili konuyla dolup tasmasi beklenilen olmakla birlikte gozume carpan bi mesaj umarsizca kahkaha atmama sebebiyet vermistir:

facebook virus! women were asked 2 post bra color. this is a virus. fix: remove bra, go 2 settings>enable webcam>record movie!
  • diyorlar ki: " we really don't care about the colour. what about the number?"
    (sen de bi yerde haklısın.)
hesabın var mı? giriş yap