• sözlüğün yeni eğlencesidir.
  • ilk bakista susam sokagindaki büdü'ye benzeyen futbolcu
  • (bkz: #18282962)
  • taraftarı olduğum klübe transfer haberini görünce "eyvah" dediğim, takıma katkı yapmayı geç oynadığı maçların çoğunda yüreğimizi ağzımıza getiren topçu. son yaptığı hareketten sonra artık kendisini hiçbir zaman bana sevdiremeyecektir.
  • giydiği formanın büyüklüğünü kavrayamamış futbolcu. bu aralar yanık kremi vazifeside görmekte, inşallah bazılarının kuyruk sokumu acılarını biraz hafifletir.
  • yaptığı hareket, kornerlerde topu çeyrek dairenin dışına koymak ve sahaya sümkürmekle bir tutulan kişiymiş bu.

ben aklı başında fenerbahçelilerin, olayı bu şekilde algıladığına inanmıyorum. inanmak istemiyorum. ilkokul seviyesinde bir mantıkla "sizde de hagi vardı olm" diye savunma yapmak dışarıdan bakınca çok ezik görülüyor hakikaten.

hayır, çok mu zor lan şu çirkinliği ayıplamak?
  • (bkz: #18070910)
  • kendisi hakkında kıyamet koparan fair play'ci cimbomlular cemal nalga olayında ağızlarını açmamışlardı.

çünkü öyle bir durumda konuşmak, bir skandalı savunmak galatasaraylıların yapacağı bir iş değil. rezilliği ve çirkefliği savunmayı adet haline getirenler bunu düşünemeyecek kadar sığ olmasın.
  • yaptığı hareketin, cemal nalga skandalı ile karşılaştırılması çok saçmadır...

cemal nalga olayı tek başına yapılmış bir şey değildir. tam anlamıyla skandaldır. başkanından, yöneticisine - idarecisine kadar bütün kulüp sorumludur o skandaldan...

fabio bilica olayı ise münferit bir olaydır. ve münferit terimini galatasaraylılar herkesten daha iyi bilir.

fabio bilica'ya şerefsiz diyen zihniyet, cemal nalga olayına baktığı zaman, kendi kulübüne takacağı sıfat için lugatta sözcük aramalıdır...
  • penaltı noktasını kazmadan önce de tam bir ameleydi şu anda da tam bir amele önümüzdeki yıllar boyunca da amele olarak kalmaya devam edecek.
hesabın var mı? giriş yap