• --- spoiler ---

23. bölüm fragmanına göre tefo vuruluyor... kanımca tefo dayı için vurulmayı göze alıyor, (ölür mü ölmez mi orası meçhul) ne de olsa dayının adamları öldürmek için değil ölmek için giderler...

ya da serdar'ın yönlendirmesi ile senaristin rahatsızlığından faydalanan cengiz'in adamları senaryoyu değiştirip tefo'yu tufaya getirdiler... yoksa başka türlü ifade edilemez bu fragman.

--- spoiler ---

tanım: izleyiciye beyin cimnastiği yaptırırken ters köşeye yatırmayı seven ama bunu hakkıyla da yapan türk yapımı dizi.
  • 15 gün tefo'nun öldüğünü görelim diye mi bekledik yani?

birinin rüyasıdır ya da belki cengiz'i tufaya getirmek için yaptıkları bir plandır, ölmemiştir tefo! tefo ölmedin di mi????
  • 23. bölümün ikinci fragmanı yayınlanmıştır. fragmanda cengiz hapise giriyor ve yanılmıyorsam ezelde cengizi orda bekliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=4cweftg6glc
  • 23.bölüm 2. fragmanında cengiz'in içeri girerkenki çekilen fotoğrafın altındaki tarih 19.04.2010'dur.neden bu haftadan gösterildi anlayamadım.
  • yeni bölümü başlamak üzere * dizidir . özette son demler... pek bir gaz reklam yayınladılar alt yazı da dönüşü olmayan oyun diyor ya bakalım.
  • özette şunu farkettim ki;

bu mert denen eleman aynı anası gibi konuşmaktadır...

"yapmıcam etmicem hıı. tamam mı, hı yapmıcam"
  • --- spoiler ---
    sonunda yerli lost'a sahip olduk
    --- spoiler ---
  • ve geleceğe gittik hayırlısı olsun bakalım.
  • --- spoiler ---

lost tarzı flashback'lerden sonra enteresan bir şekilde flashforward'a da el atılan dizi oldu. garip bir his bu eğer düzgün yapabilirlerse önlerinde saygı ile eğilirim. bunun yanında önümüzdeki sezon flashsideway ile paralel evrene adım atmalarını ve fringe ile lost arası bir dizi olmalarını bekliyorum.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap