• uzun süre, parasızlık yüzünden ağzımın suyu akarak baktığım albert camus kitaplarının fiyatlarını* leblebi çekirdek düzeyine indirerek gönlümü fethetmiş site.

http://www.evekitap.com/yabanci_432
  • 31 ağustos'ta verdiğim 13 kitaplık siparişi 10 gün sonra (10 günün 4'ü haftasonuydu) ulaştırmış kitapçıdır. %30 indirimle baya bir kâr ettiğimi söyleyeyim. 50 lira üzeri ücretsiz kargo'ya, 150 lira üzeri ücretsiz yurtdışı kargo gibi bir şey ekleseler çok şükela olur.

edit: veeee farkettim ki 1 kitap eksik
  • bugün 4 kitabı ücretsiz olarak veren site.

(bkz: yetişemedik)
  • bilemezsin kampanyasından kitap kazanmıştım. dune istemiştim taht oyunları gelmiş. olsun. teşekkür ediyorum.
  • cumartesi öğlen verdiğim siparişi pazartesi öğleden önce elime ulaştıran kitapçı.
  • destekçisi olduğum web sitesi. sözlük yönetimi bizim entrylerimizle paranın amına koyarken problem yok ama sözlük yazarları ile karşılıklı menfaatleri olan bu site söz konusu olunca aauuuvvv!
  • bu yarışma işleriyle almış yürümüş site. pahada kitapyrdu ve kitapzenden hafif değil amma, kıyak işler yapıyor.
    http://eticaretmag.com/evekitapcom-roportaji/
  • bugün de kitap hediye eden site.

amacı okuma oranını arttırmak olan, sponsoru olmayan, kendi emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışan adamların da ekran başında "bende daha ucuzu var ya" diye eleştirilmesini ahlaklı bulmadım, bulamıyorum.
  • pazar günü tatil, biraz fazla uyumalıyım diyen bünyeleri üzen site. arkadaş bi otostopçunun galaksi rehberi kapabilsem iyiydi. gözlerim yaşlı bakıyorum ekrana stoklar hemen tükenivermiş -haliyle- sağolsunlar ama böyle kampanya yapmaları bile yeterli beni sadık müşteri haline getirmeleri için.
  • hangi kargo şirketi ile çalıştıklarını bilmediğim ve sitelerine bakmama rağmen bulamadığım için siparişimi beklettiğim kitapçı. eğer bana hayatı zindan eden ve bir daha ne kendileri ile ne de onlarla çalışan firmalarla işim olmayacağına dair yemin ettiğim kargo firması ile gönderiyorlarsa ilişkimiz başlamadan bitmiş demektir.

(bkz: #29410160)

edit: gurur yazdı mng kargo ile gönderiyorlarmış. sipariş verirken de ödeme sayfasında görünüyormuş zaten. tabi satın alma kısmına gelmediğim için görememiştim. siparişimi verdim rahatladım.*
hesabın var mı? giriş yap