• 30 ekim cumartesi günü galatasaray - antalyaspor maçının gözlemcisiydi. federasyon hagi'nin 2. galatasaray teknik direktörlüğü döneminde iç sahada ilk maçına çiçek göndermek yerine böyle bir jest yapmak istemiş. sağolsunlar. beşiktaş maçına da eski fenerbahçeli samuel johnson yan hakem olarak çıksın.
  • hafızam beni yanıltmıyorsa yıllar önce bir avrupa kupası maçında ceza sahası dışında topu elle kesip mutlak golü önleyen kaleciye sarı kart göstermişti. kaleci şaşkınlıktan olsa gerek alkış falan tutmuştu karttan sonra (takım arkadaşlarına "hadi beyler, hadi" ayağına yapmış da olabilir ama görüntü cuk oturmuştu). hatta kalecinin forması sarılı bir şeydi.

(bkz: erkeklerin maç hafızası)
  • hazır ortamı bulmuşken galatasaray'a zarar vermeye devam eden, saman altından su yürüten şahıs. fenerbahçeli oyuncular işin içerisinde olsa 1000 kere de tekrar edilse bininde de devam et diyeceği bir pozisyonda galatasaray takımını 10 kişi bırakan, galatasaray kenar yönetimini tek bir kere bile uyarmadan ve tahriklerle tribüne gönderen hakem çetesinin başı olan fanatik fenerbahçeli süleyman abay'a en yüksek notu vermiştir.

bilindiği gibi bu şahıs geçmişte galatasaray ile mahkemelik olan azılı bir galatasaray düşmanıdır.

artık galatasaray yönetiminin federasyonun tüm kurulları içerisindeki bu kural tanımaz fenerbahçeli yapılanmasını temizlemesi gerek. bunu yapmazlarsa isterlerse 10 tane drogba alsınlar hiç farketmeyecek. adamlar alışmış şampiyonlukları masa başlarında almaya.
  • galatasaray mersin idman yurdu maçında süleyman abay denen fenerbahçe fanatiğine verdiği not, aynı zamanda hakemlere sonraki maçlarda da galatasaray'ı biçmeye devam edebilirsiniz mesajıdır.

galatasaray yönetiminin bu duruma derhal müdahale etmesi gereklidir yoksa hakemlerin ve federasyonun fenerbahçe'yi şampiyon yapma operasyonunun devam edeceği kabak gibi ortadadır.
  • eski hakem

hagi'nin kendisine saydırıp, tükürüp, tekmelediği ve 5 maç ceza aldığı maç için

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=dm7oep11ads)
  • bildiğim kadarıyla hem asker hem hakemdi. ya da önce asker sonra hakemdi bilemedim. izmirde görürdüm ara ara göztepe tarafında. remax ofisi var demiş birileri.. bir çok asker emeklisi gibi emlakçılığa girerek kariyerini tamamlayacaktır muhtemelen.
  • türk futbolunun en kaypak hakemlerinden biriydi. tarihini şu an çıkaramıyorum ama bir galatasaray - gençlerbirliği maçında, lucescu'nun ilk sezonunda, hagi ağzına sıçmıştı kırmızı karttan sonra. sonuna kadar haksız bir şekilde atmıştı hagi'yi o maçta. büyük usta en çok kendine 2 gömlek küçük gelen bu gibi hakemlere dellenirdi zaten. önce kendini tutanlardan sıyrılıp ayağına bastı, sonra ağzının ortasına tükürdü. hepsini hak etmişti bu erol ersoy. dua etsin, tuttular da asrın dayağını yemedi o gün.
  • haginin saldirilarina mağruz kalan izmir bölgesi hakemlerinden..
  • 6 nisan 2013 galatasaray mersin idman yurdu maçı hakemi süleyman abay'a 8.6 verdiği söylenen hakem eskisi, gözlemci.
hesabın var mı? giriş yap