• an itibarıyla 1 kasım 2009 galatasaray sivasspor maçı'nda kulakları sık sık çınlatılmakta olan şahsiyet.
  • ülkenin en kaliteli ve seviyeli spor yazarıdır.yaşadığı son küfür olayı ise ne kadar fanatik bir fenerbahçe taraftarı olduğunu göstermiştir.ileri görüşlülüğü, akıl dolu yazıları ve müthiş aforizmaları ile gelecekte futbol federasyonu başkanı olması muhtemeldir.
  • an itibariyle 1 kasım 2009 galatasaray sivasspor maçında kulakları sık sık çınlatılmakta değil, sık sık annesine küfredilmektedir. bu fanatik adamın kamera arkasında galatasaray'a küfretmesine kızıp, maç boyu aralıklarla annesine küfretmek de ancak türk insanına nasip olur heralde.
  • annesine edilen küfürler cinsel bir anlam içermediğinden kendisi bu maçı galatasaray'a küfür ederken ki rahatlıkla izleyip, o küfürlerlere aynı kahkahaları atabilecek düzeyde bir adamdır. adam dediysek...
  • hayatında -benim fikrimce- damatlıktan başka bişeyi düzgünce becerememiş bir adam olmasından mütevellit ettiği küfürlere alınmadığım bir saatçidir..

bu adam değil midir ki fenerlilerin bile ak dediği aleyhte kararları köşesinde kara diye savunan, fener yenildi mi meşhur maçın üç adamı köşesini boş bırakan (sanki rakip takımdan biri bile o listeyi haketmemiş gibi - ki ben topçu olsam istemem yazsın beni oraya-).. kaale alınıp tavrına açıklama getirme çabasına değecek biri değildir..
  • eşcinseldir...
  • sevgili gs.li arkadaşlardan bir fenerbahçeli olarak rica ediyorum, elinizden geleni ardına komayın, davalar açın, mailler yağdırın, bu adamı istifa ettirtmek, yorumculuktan uzaklaştırmak için ne gerekiyorsa yapın lütfen.
    biz bu kadar fb.li olarak beceremiyoruz, bari siz yapın, bütün ülkeye faydalı olursunuz yeminlen.

(bkz: hep destek tam destek)
  • çakma şarkıcılıktan, torpil ile çakma spor müdürlüğüne terfi eden, kaliteden yoksun küfürbaz adam.
  • kesinlikle haketmese de, halihazırda bulunduğu konum göz önünde bulundurulduğunda, son olayıyla ilgili olarak, imam-cemaat ilişkisinin kurulabileceği şahıs. yalnız tek bir farkla; bu kez direkt imam sıçmıştır.
hesabın var mı? giriş yap