• 332 entry etmeyen-haketmeyen topçu.
    m.city'den neden kovulurcasına gönderildiği belli olmaya başladı.
    devre arasında zenith'e falan giderse hiç şaşırmam.
    (bkz: fernando meira)
  • galiba dunga'nın köylüsü. yoksa bu performansıyla brezilya milli takımında kendine yer bulamaması lazımdı.
  • galatasaray'da, kıvırcık, süslü, rengi bozuk, hiçbir işe yaramayan brezilyalı kontenjanından forma şansı bulmaktadır.

anılarda kalan bir diğeri için:
    (bkz: cassio de souza soares lincoln)

bu türlerin sonunun yaklaştığını bir fenerbahçe derbisinde roberto carlos'a sarıldığından anlayabilirsiniz, arıza çıkarması 2 vakit, gönderilmesi (ya da kaçması) 3 vakit kadar yakındır.
  • kadıköy'deki derbide roberto carlos'un formasını henüz ilk yarı bitiminde istedi, aldı da.
  • bir de bu arkadaş kendisini dokunulmaz zannediyor. şahane oyuncusun tamam da işte burada seni durdurmak için agresif futbol oynar karşı takımlar, sen de durmadan yeri öpersin, hakem falan da seni iplemez. burada kimler iplendi ki? ne ortegalar, lincolnler, hiddinkler, yıldızlar, krallar geldi iplenmedi, sen dur bir. sonra da sinirlenip takım arkadaşlarına küfret, hakemi ittir kaktır -hoş emre belözoğlu da yapar bunları- daha. git bir kewell'la, baros'la konuş bakalım, anlatsınlar sana türkiye süper liginin atmosferini, nasıl oynanacağını, taraftar için nasıl vazgeçilmez olunacağını.
  • hakem bünyamin gezer ingilizce bilse ve bugünkü maçta* edilen küfürü* duysa kırmızı kart görecek oyuncu olacaktı. küfürün illa rakip futbolcuya edilmesine gerek yok, spor dostluk ve kardeşliktir sevgili elano.*
  • benim gördüğüm kadarıyla ayhan akman'a "fuck off" değil "back off" demiştir. ağız okuma uzmanı değilim ama daha mantıklı geliyor bunu demesi. herif ruh hastası değil sonuçta, frikik kullanacağım diye insanlara küfretsin. ha bünyamin gezer'i iyi haşladı o yönden baya takdir ettim kendisini.

performansını giderek arttırmaktadır elano. her maç kendisinden 5 gol,4 assist beklemek insanlık dışıdır ki zaten görevinin bu olmadığını 2 tane gs maçı izleyen görebilir.

bi de her sene ismi cismi duyulmamış futbolcuları(özellikle brezilyalı) iki ekmek bi peynir modunda alan takımın taraftarları çamur atıyor ya kendisine, ben buna gülüyorum.
  • (bkz: elanor marin)
  • ingiltereden yurdumuza ucakla gelirken harddiskinde olusan problemden dolayi kendisi hakkinda futbol oynamayi unuttugunu dusunmeye baslamisligim vardir.
  • maçtan sonra rakip takım oyuncularıyla muhabbet etti diye kötü olmuş. ne var lan bunda? adam jilet mi atsaydı kendine? gidip roberto carlos'a kafa göz dalsaydı di mi? arda'yla birleşip sıkıştırsalardı carlos'u, tekme tokat girselerdi de keita'nın intikamı alınsaydı. sonra da gidip meyhanede sabahlasalardı, ikisi beraber batsın bu dünya diye inleselerdi ne güzel takım ruhu olurdu ama! geç bunları şuursuz taraftar, amacı belli bir haber(!) yüzünden aklını kaybetme.

edit: ahaha ulan milliyet'in sitesindeki yazıyı bir daha okudum da, bu nasıl bir lirik anlatımdır yarabbi! arda ağlamaklı, elano hiç oralı değil taşağa sarmış. bir anda gözümün önüne zengin veletlerin bir olup küçük emrah'la dalga geçmesi geldi. çok feci bir durum be. arda dolu gözlerle elano'ya "sen de onlardan hiç farklı değilmişsin aslında, bunu çok geç anladım" da demiş midir, kaşlarını emrah gibi yapıp başını öne eğmiş midir acaba?

bunu okuyup elano'nun karakterine laf eden adamla nuri alço'yu görünce suratına tüküren adam birdir benim gözümde.
hesabın var mı? giriş yap