• yandex'e göre hava ctesi bol güneşli leş sıcaklıkta olacakmış. o gün yağmur falan yağarsa ana, bacı camı çerçeveyi indireceğim festtir. bu ne arkadaş? ne rezil bir hava.
  • elde olmayan imkanları seferber ederek katılmaya çalışacağım, çok ters zamana denk gelen, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilmesinden korktuğum, ekşi sözlük macerasında yaşayacağım ilginç deneyimlerden ilki olacak olan, +1imin de olduğu etkinlik.
  • gidemeyeceğim festival. gitmeyi çok isteyen iki arkadaşım var, davetiyemi yazdırıp onlara versem sorun olur mu acaba diye beni derin düşüncelere sevkeden festival. festivaaal festival.
  • ccc altını şer inci siker ccc
  • limon'daki tuhaflik duzelmis 100.000'lerden 3.000'lere inmis, ama gene de iceri girmek icin kapida beklemeli bir ortam mi olur diye endiselendiren eglence.
  • te ankaralardan kesinlikle katılmayı planladığım üzerine hayaller kurduğum, benim adıma yazın en canlı faaliyeti olacak etkinlikti ta ki dün dizimdeki çapraz bağlar yırtılana kadar.çok gerginim.hayatımda bu kadar göt olduğumu* hatırlamıyorum.ekşifesti bırak tuvalete bile gidemiyorum.
    (bkz: afedersiniz ama sikerim ben böyle işi)
  • katılmayı düşünmediğim ama katılmak isteyenlere hakkımı devredebileceğim organizasyon.

edit: devrettim gitti. herkese iyi eğlenceler.
  • aynı gün ankara'da ehliyet sınavım olduğu için katılamayacağım organizasyon, oysaki çok istemiştim.
  • para geçip geçmeyeceği o kadar çok merak ediliyor ki, neredeyse günde 2 defa soruluyor ekşi duyuru'da. bir yetkili açıklama yapsın ya da bana mesaj atsın da duyuru ekleyeyim allah aşkına.
  • ekşi fest 2012 ile ilgili olarak:

festival için kapı açılış saatimiz 13:00, program 00:00'a kadar devam edecek. festivale girişleri, çıktısını aldığınız davetiyelerinizin barkodunu okutarak yapacaksınız. herhangi bir nick kontrolü vs yapılmadığından festival davetiyenizi mutlaka yanınızda bulundurmalısınız. davetiyelerinizi yarın saat 17:00'a kadar oluşturabilirsiniz. cuma saat 17:00'dan sonra davetiye dağıtımı olmayacaktır. daha önce de duyurduğumuz gibi 18 yaşından küçükler festival alanına alınmayacaktır, bu yüzden kimliklerinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

bunların dışında,

ödemeler için:
    festivalde yiyecek-içecek ödemelerinizi barlardan ve yemek standlarından satın alacağınız markalar aracılığıyla yapabilirsiniz. bu markaları kredi kartı ve nakit kullanarak satın alabilirsiniz..

festival programı için: (bkz: #29002521)

alkollü/alkolsüz içki fiyatları için: (bkz: #29060251)

sıkça sorulan sorular için: (bkz: #28824463)

ulaşım için:
    - eğer toplu taşıma ile beşiktaş’tan ya da zincirlikuyu metrobüs durağı istikametinden gidecekseniz, sarıyer minibüslerine binerek parkorman girişinde inmelisiniz.
    - eğer metro ile taksim mecidiyeköy levent istikametlerinden gelecekseniz, metro ile darüşşafaka durağında inerek parkorman'a gelebilirsiniz.
    - eğer kendi aracınız ile 1. köprüden gidecekseniz, levent çıkışından zincirlikuyu-maslak güzergâhını takip edeceksiniz. maslak askeriyeyi geçtikten 1,5 km sonra solda parkorman girişini görebilirsiniz.
    - eğer kendi aracınız ile 2. köprüden gidecekseniz, 4 levent çıkışından maslak güzergâhını takip edip, maslak askeriyeyi geçtikten 1,5 km sonra solda parkorman girişini görebilirsiniz.
    - parkorman içinde otopark yok dilerseniz çevredeki otoparkları kullanabilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz.
hesabın var mı? giriş yap