• gorsel yollama i$i +18 olmali bence. 15 ya$inda kizlarin altina "dagilin, ben geldim", "kaave icelim mi bagyan", "bacaklar iyimi$", "aha meme" tarzinda mesajlar giren 30+ adamlarin oldugunu gormek du$undurucu oluyor benim acimdan. "sen anlamami$sin $aka onlar ehiehi" diyecekler vardir eminim, i$imize gelince $aka ama kar$ilik gorulurse o liseliyle bulu$acak i$ guc sahibi, gobekli, kel adamlar $aka degil, gercek maalesef. daha ne hayati ne kendisini adam gibi taniyan, lise ogrencisi, ilgiye cok ac ve acik, kolayca yonlendirilebilir/uzulebilir/kandirilabilir insanlarin gorselleri uzerinde donen geyikler benim midemi acikca bulandirdi. ele$tiri ve $aka kaldirabilir olmak default dogu$tan gelmiyor insanda, once $ekilleniyorsun yillar icinde, on sekiz bile degil, yirminden sonra "sen" oluyorsun adam gibi. gidip cocuk ya$ta kizlarin fotograflari altinda ego masturbasyonu benim gordugum.
  • girişine "egonuzunu dışarıda bırakıp giriniz. burada göte göt denir" yazması gereken mekan.
  • pek bi kullanışsız bir mecra. tasarımıyla olsun sitede dolaşma aparatlarıyla olsun iyice bir elden geçmesi gerek. biraz toparlanırsa kendi kendine yürür gider kanaatindeyim.
  • eksi sozluk'un maneviyatini dusuren yer. bir kere girdim. girmez olaydim. bir hanimkizimiz elinde bira, kafa cekiyordu.
  • 3-5 tanesi dışında güzel yok burada. ben de düzenli olarak takip ediyorum. güzel kızların teşhir olmasını talep ediyorum.
  • biraz önce saz sesini duyar duymaz kapattım.tüylerim tiken tiken oldu.tiken ne la?
  • son günlerde güzel kızların teşhire çıktığı platform. temennimiz aynı tempo ile devam etmesidir.
  • simulacra'nın özüdür. kilonuz yalan.
  • çok uzun süredir takip ettiğim bi yer değil, o yüzden "eskisi gibi diil artık" diyemicem gerçek eskisi nedir bilmiyorum ama en azından geçen seneki sivriliği ve terbiyesizliği kalmadı. 2009 yazında ipimizi koparıp bu platformda hakkaten korkunç şeyler yapıyoduk (bi arkadaş bi keresinde gülmekten boğuluyomuş annesi sırtına vurmuş da düzelmiş, ben de klavyemi bozmuştum son kuvvet ahsyergfhauıe78fhsfgdhfhfgj diye aleti döverken) ortamın gevezelerinin enerji fazlası, bikaç arkadaşın harika kendini beğenmişlikleri ve asıl author'un kezbanlara ölüm gazları ile gayet vasat tiplerin böbürlenerek paylaştığı fotoğraflar altında "ben çok güzelim bakın :))) - oran çirkin buran şişman saçların bok gibi puanım 1 - komplekslisiniz siz gerizekalı çirkinler, fotorafımı siliyorum bye:(" üçgeninde vahşice eğlenirken gerzekçe de sosyal mesajlar verdiğimiz bi yer olmuştu. dolayısıyla cindrella burada barınamazdı bal kabağı olmalıydı. artist ne arardı bazarda. cindrella ne arar la bitionda?
  • yeaaa şimdi demin buraya bi yakından çekilmiş bi uzaktan çekilmiş iki foto koyuldu aynı hanımkızın. birine şişman dediler öbürüne zapzayıf. ben bi bok anlamadım hacı bu işten.
    bu arada bew teşirmiş.
hesabın var mı? giriş yap