• yetkililer bile henüz ne olduğunun farkında değil. puf olmuş fasilite.
  • an itibariyle içeride çılgın bir parti düzenlediğimiz sözlük yan ürünü.
  • an itibariyle içinde kilitli kaldığım, dışına çıkamadığım sözlük yan ürünü. açsanıza lan şurayı!
  • kapansa kapandık derdi. server falan taşıyolardır, 2 gb'lık flash diskle server taşıyınca 2-3 gün sürmesi normal.
  • tam kapanmadan önce süper bi hatun teşhir yapmıştı. asl soramadan bition kapandı :/
    türk fotoğrafçılık sanatı ağır bir darbe aldı. bugün öğleden sonra ara cafe'de 12 dakikalık saygı geyiği yapıcaz. genç kızlar davetlidir :(
  • ilgilisinden acilen bir açıklama beklediğimiz oluşum.

olm kapandı mı lan harbiden?!
  • sabah sabah korkutan sefil oluşum. evet içinde işe yarar bir tane adam olmayabilir, ne kadar meczup varsa orada toplanmış da olabilir. ama yine de insanda alışkanlık yapan bir yapısı var. kapanmasın.
  • nefis bir ekip çalışmasıyla kapanışı yapılmış luğzır yuvası.

şimdi efenim malumunuz, bu ahlaksız oluşumun kapanmasına karar verilmesinin en büyük nedeni, eskisi yenisi ne kadar yöneticisi varsa hepsinin yükünü almasıydı. hepsi manita yaptı lan! hah işte, bunlar manitalarını kollarına takıp, dıravdan sebeplerle kapatıyoruz dedikten sonra, ben bunları kibarca uyardım. dedim, "oğlum bak hepinizi evinden aldırırım, mekanlarınızı basarım! adamı hasta etmeyin, ben kapandı demeden kapanamaz bişın!!". bunlar da zeki çocuklar tabi, hemen, "taam abi sen ne zaman dersen o zaman kapatırız :(" dediler. hatta büryan ağladı. tırsak.

dün esis'in bahsettiği süper hatunun teşhiri ile birlikte, büryan özel parolamızı bana cepten mesaj attı; ben de bilgisayar başındaki yerimi aldım. şapşane bi hatun fotosuyla karşı karşıya geldim ve bu alemlerin kurtu olduğumdan bir dakika içinde emesenini almıştım bile. hemen emesenden büryan'a işareti çaktım ve şarteli indirdik! olm beklediğime değdi lan. manita süper. galiba şu an sadece esis biraderim açıkta kalmış durumda ama üzülme kanka, hatunun kızkardeşi de fena deyil, yaparız aranızı bi şekil. lan yine dört ayağının üstüne düştün çakaaaal :/

netice itibariyle, kapandı ve kurtulduk. şimdi sokaktaki vatandaş düşünsün! bu luğzırlar sokağa çıkacak la! :/
  • bana çok değerli baldızlar kazandıran bir oluşumdu bition... yaklaşık 23 baldızım var ama manita yok. bu nası iş lan?
    iyi oldu, kapansın ibne.

yalnız sürtünme kuvveti'ydi, hero boy'du, ne bileyim kruva san'dı falan, bu tarz adamlar bition olmazsa tinerci olur, balici olur, kendilerine yeni bi meşale bulunmalı. evet lan meşgale değil, meşale!
  • bünyesinde dönen geyik turneye çıkacakmış. ilk olarak bu haftasonu taksim meydanında toplanıp, gelip geçenlerin tipleri hakkında yorum yapılacakmış. akabinde yenilecek efsane dayaktan sonra, tedavi sonuç verirse, ekip diğer şehirleri de gezip, efendi gibi yorumlarını yapıp dayaklarını yiyecekmiş.
hesabın var mı? giriş yap