• portakal yemek yerine vitamin hapi icmek gibi
  • yurtseven kardesler'in de kullandigini gordugum gun ne onemli bir cihaz oldugunu anladim hemen eve aldim uc be$ tane.
  • ba$arili kullanilirsa studyoda tamamda,konserde boxer giymi$ terli, dili bi kari$ di$arda hala bagetleriyle bi$eyler yapmak isteyen gaz dawulcu arar insan..
  • japon davulcu...
  • kim ki onun kayıtlarda ve canlı performanslarında eksik etmediği alet.
  • ev ortamında çalışan ve ses yalıtımı yapmaya imkanı olmayan bateristler için bulunmaz nimettir. günümüzde ses olarak gayet tatmin edici, şekil olarak ise akustik davulla birebir modelleri üretilmektedir. üstündeki modülde bulunan farklı perküsyon kitleri ile yemeyip yanında yatılası şeyler haline gelmektedirler.
  • bir aralar çok istediğim sonra unuttuğum ama kaç gündür aklıma yeniden takılan hede. müstakil eve çıkana kadar ya da yalıtımı sağlam yapana kadar mecbur bundan kullanacağız. hayır iyi hoş ama fiyatlar çok yüksek. normal davul alınır ama bunlara bir kolaylık olması lazım. gerekirse bağlantı da veririm çok fena fiyatlar. acaba ikinci el mi alsam internetten bulup. ona da güven olmaz. çok çalmak istiyorum bu ara bir çıkış noktası bulmam lazım dostlar.
  • bilgisayar için programını arayıp bulamadığım hede. dışarıdan ses kaydedip mix yapabileceğim bir program bilenler lütfen bir yeşilleyin anam be.
  • sıfırları çok çok pahalı hale geldiği için öğrenci bütçemle alamadığım bateri. çok çalmak istiyorum ama pahalı olduğu için alamıyorum. öğrenciliğin gözü kör olsun.*

eğer buna sahip olup da çalmayanlar varsa uygun fiyattan talibim, yeşillendirilebilirim.
hesabın var mı? giriş yap