• hülya avşar'ın ekşi sözlük versiyonu.
  • pek beğendiğim yazar bi entry bakıyorum bir takım şeylere sinirle karşı cıkılmış helal olsun diyorum o da ne bir bakıyorum drucuk alıştım artık girişten tanıyorum drucuk candır
  • babası rus ve anası iskandinav iken birdenbire dedesi nakşibendi şeyhi olan suser...yeni eğlencem...
  • ilkokulda yaptığımız çelik aynaaaaaa tarzı savunma taktiği ile başlıklar açan bir yazar.
    yani biraz daha zekice olabilir.

daha önce açılmış erkek egemen bir başlıktaki kadın ve erkek kelimelerini yer değiştirip de kadın egemen başlık açmak.. bilmiyorum.. pek zekice değil..
    (bkz: sıkıldım ben)
    langoluum yapmıştı bunu zamanında.. islamcı kelimesi yerine atatürk kelimesini koyar, aynı kontr-başlığı açardı.

bi de kadın ve erkek hiç bir zaman eşit değildir. eşit olması da imkansızdır..
    doğa böyle değildir çünkü. boşa çabalamanın gereği yok. doğaya karşı gelinmez. doğa herşeyden üstündür, hatta herşeydir.
    ve bu doğa böyle kurmuş kuralları.
    bak kimse kimseden üstündür demiyorum, değildir çünkü. ancak "onlarca erkeğin siktiği kızla evlenmek" başlığını görür görmez "onlarca kızın amladığı erkekle evlenmek" başlığını açmak çok komiktir. saçmalıktır çünkü bu. ilkokul "çelik aynaa" zekasından başka bir şey değildir.
    sonra "bakın bu kız yapmışsa, bu erkek de yapmıştır, aynı şey" demek saçmalıktır..
    roller bambaşka çünkü. herkes doğanın kendisine verdiği rolüne katlanmak zorunda.
  • kendisi ayna karşısında cep telefonuyla fotoğraf çeken bir apaçiymiş :(
  • istediği kadar seksi poz vermeye uğraşsın, fonda pril bulaşık deterjanı olduğu sürece benim için hala kızından öte değildir.
    tanım: halı da yıkıyor mu diye sormak istediğim cesur kalem
  • resminden anlaşılıyor ki; kendisi red-kit'le aynı çizmeleri giyiyor. bence bir dahaki sanatsal çalışmasında farklı bir konsept denesin. eksik olmuş.
  • ablacım şu kamerayı titretme, konsantrasyon bozuluyor, olmaz olsun böyle fizikçi

edit: son aldığım bi habere göre sözlük kendisini ayrı server'a çıkaracakmış, ayrıca drucuk için ayrı bandwidth altyapısı oluşturmak için ttnet-at&t ve microsoft konsorsiyumu görüşmelere hazırız demişler.

kaynak: sedat inci kapanoğlu
  • ilk defa bugun fotograflarini gordum. sac renki kabus gibi olmasina ragmen, eli yuzu duzgun bir kızcagizmis.
hesabın var mı? giriş yap