• bir zamanlarin 2.09'u, simdinin 1.76'si devil mi devil, dragon mu dragon biridir, sevilicesedir.
  • "off ya denemeye girdim 4 yanli$im cikti" $eklinde talihsiz beyanatlarda bulunan ki$i. bi dovsem gecer mi acaba.
    (bkz: bo$an da semerini ye)
  • azimli...
    çok azimli...
  • (bkz: mondragon)
  • dana
  • the dd, 6.2 ciktiginda bi biz oynuyorduk bunlar gecmemi$ti.. sonralari 6.5'e isinamayinca 6.2' bir baktik bu oradaydi, kendisiyle $imdi buyuk ihtimalle hatirlamiyor olsa bile de train'dedir ilk tani$mamiz.. ayrica takimca t leri mahvettigimiz bir de_train gecesinde rakiplerden biriydi.. lakin her zaman benden daha iyi bir 6.2 gevezesi olmu$ olmasi icimde ukte kalmi$tir.
  • hazırladığı playlist'i bana söyleyerek beni kopartmış olan kafa insan. hayvan.
    güzel fantezileri birlikte paylaştığımız (izlemeye dayalı, aktif bişey yok. yanlış anlaşılmasın*) in flames adamı.
    (bkz: in flames we trust)
    in flames'in geleceği, anders friden'in in flames'e etkisi, ve in flames'le ilgili daha bir çok konu üzerinde dakikalarca konuşulabilecek insan.
    eğer yakında "ekşi sözlük adlı yasadışı örgütten iki suser, tatu kızlarına tecavüz etmekten aranıyor" başlıklı bir haber görürseniz, benimle birlikte ispiyonlayacağınız diğer eleman.
  • götü havalarda dolaşan, çok çalışkan olup da moron-inek olmayan bi ipneymiş bu. ben bugün bunu gördüm.
    aman öss'den sonra eline almasın da. ehehe
    in flames üzerine birlikte tez hazırlayıcı bi insan ayrıca.
    görün bakın, in flames'i izleyin, bu herifle ortaya koyduğumuz tüm iddialar gerçekleşmezse bu herifle birbirimizi skeriz biz.
    o derece.
    (bkz: in flames) (bkz: iki albüm) (bkz: sonra) (bkz: nu metal)
    (bkz: aman aman)
  • "öss'nin de amına koyacam aha gör bak" diyen ipnemsi.

in flames'e benim de kafam girsin dicem, gönlüm in flames'e laf söyletmiyor. *

---bu entry devildragon sansür kurulu tarafından sansürlenmiştir---
hesabın var mı? giriş yap