• son entrysini 9 yıl önce giren yazar. onun nick altına bakarken , en son yazdığı entrynin ripley e olduğunu gordum. o da son entrysini 13 yıl önce girmiş. böyle şeyler görünce ben çok hüzünleniyorum. sözlüğün eski güzel zamanlarını hatırlıyorum. ağlayasım geliyor. umarım ikisi de mutludur.
  • şimdilerde mersinde tantuni zehirlenmesi geçirip etrafta kedi görmediği için bir vahşi arza talep yaratmış olmanın vicdan azabını yaşamaktadır.
  • bi zamanlar beni, beyoğlundaki * yabancı kökenli saç stilistine götürmüş olan, saçlarına her daim hasta olduğum kelebek. *
  • son zamanlarda bitmek bilmez eğitimlerde "bu şubeyi teftişlesek de mi tetkiklesek, teftişlemesek de mi tetkiklesek" diye tekerleme öğrenmeye çalışan, tayyörüne kurban olunası, çizgi film kahramanı sevdiceğimiz.
  • şimdi de beşiktaş balık pazarı inşaatından karo yürütmek suretiyle değerli eşine karodan kravat tasarlarken yakalanmıştır. pek iyi bir ev hanımı oldu kendisi. tutumlu, çalışkan. selpak satışından sonra ikinci aktivitesini de destekliyoruz. saygılar.
  • uzun zaman sonra bir gerçeği açıklamak istediğimdir: benim de arkadaşımdır o evet. ama gerçek arkadaşım. hani böyle yazışarak konuşulanından değil, oturup karşılıklı kadeh, fincan, bulunan bilumum bardak cinsi şeyler tokuşturularak sohbet edilip göz teması kurulanından. bundan sebep bişey yazmamışım galiba ben iki yıldır. ama alıp başını gitti gideli yazışır olduk. ağlamak istiyorum, verdiğin randevu tarihi çok uzak bee.
  • maillerini kitap haline getirip, piyasaya sunmayı düşündüğüm eşsiz kişilik. dümdüz saydırdıktan sonra konuşmasını teşekkür ederim diyerek bitirebilen kibar insan.
  • efendim sevgili degiliz, o yuzden ayrilamiyoruz. zaten gun asiri da denize doker dururum. boyleyken boyle.
  • hem panik hem sakin olmayı başarabildiği için kendisi neredeyse sıkıştırılmış bir uzay macerası gibi geliyor bana. bir de; saçları öyle güzel oldu ki...
  • karşılıklı olarak birbirimize yaşlanmadığımızı söyleyerek güven tazelediğimiz insan.
    sağol cornflake kızı.
hesabın var mı? giriş yap