• yaprak dökümündeki ya da yeni dizilerdeki aile ortamına göre çocuklar duymasındaki aile yapısı geleneklerimize daha uygun ve daha örnek olacak bi yapıda.bnce gayet hoş olur
  • birilerinin cıkıp derhal tekzip etmesini diledigim haber. birol guven gorulen lüzum üzerine dizinin yeniden cekilmesi icin nabız yoklama faaliyetlerini tamamlamıs. danı$tıgı herkes "vallahi cok iyi olur." demis. dizi sektorundeki guduk gidisattan hic de rahatsızlık duymayan halkımız, boyle bir his hasıl etmis olmalı basta birol guven ve bu isin bi taraflarında patlamayacagına inanmıs güruhta. zira güzel memleketimin guzel insanları daha yenilmez yutulmaz nice dizileri (ve bilimum televizyon ürünlerini) bas tacı etti, edecek. canlı yayın fiyaskosunun ardından bile, yeni sezon yapabilen dizilerin diyarı burası. su halde tekrarları bile defalarca izlenmis cocuklar duymasının afiyetle mideye indirilmesi ihtimalinden hic de uzak degiliz. mutlaka ciddi bi izleyici kitlesi bulacaktır. havucun üniversiteye baslamıs, duygunun da evlenmis olması kuvvetle muhtemel olsa dahi bu sonuc degismeyecektir.nabzı yoklanmıs insanlar pınar altug, tamer karadaglı, furkan kızılay ve ismini hatırlamadıgım duygudan ibaret heralde dedim haberi ilk okudugumda. fakat dusununce irkilerek, "vallahi cok iyi olur" demis ve kendilerine sorulmasa bile boyle dusunen cok daha fazla insanın var olduguna kani oldum. aslında yanıldıgımı gormeyi ne kadar isterdim. yok yok tekzip edilmesin haber, cekilsin dizi belki yanılmısımdır. belki belki...

(bkz: aglamak istiyorum)
  • milliyet'in haberine gore yakinda gerceklesecek olan hadise.
  • ya nolur çekilecekse de havuç oynamasın. geçende gördüm bunu istiklal'de, yanında sevgilisi vardı. adam bildiğin turuncu kaşlı ergen olmuş ya. kompile turuncu bişey. yeminle moralim bozuldu :(
  • james cameron'dan feyzalıyorlar herhalde, baktılar adam tekrardan titanik bağlayacak, bunlar da demiş biz de bağlayalım. ulan adam hiç değilse üç boyutlu çekecek, siz ne sikime bir daha çekiyorsunuz? gerçi james cameron da bu hızla giderse birol güven'e bağlar. eskiden çok beğenilince devamı çekilirdi, şimdi durup durup aynısını çekiyorlar, hey gidi.
  • korku filmi olacaksa ve sonunda havuç ölecekse iyi olur bu. hatta süper olur. havucu elektirikli testere ile doğrama rolüne talibim. uçurumdan aşağı da atabilirim. hatta duş alırken tost makinesi bile atabilirim küvete.
  • beterin beteri var
    (bkz: bel çantasının tekrar moda olması)
  • kaygisizlar'in yeniden cekilmesi seklinde olsaydi zatimda bir tesir icra ederdi, ancak bu haliyle i-ih.
hesabın var mı? giriş yap