• pınar altuğ'un havuçla sevgili olmasıyla sonuçlanabilir. allah muhafaza.
  • - havuç.... havuuççç... nerdesin? havuç yine cep telefonu almadık diye ne numaralar çeviriyorsun bakayım... havuuç nerdesin???

- alın lan size havuç... al havuç bu işte... al....

- ayyyy amann yarabbim....

- havucumu kalmış ulan 20 yaşındayım.... delirttiniz...
  • biz bittiğini kabullendik. yapımcı da oyuncular da kabullensin.
  • az önce mutfak televizyonundan şöyle bir reklamına maruz kaldım: "bizi bize en iyi anlatan onlardı.."

amanın. ne alaka yahu, sen bizi nereden biliyosun? örneğin bizim aileyi en iyi anlatan ezel,

ben aynı eyşan mesela, hayatına girdiğim herkes ya mahpusta ya tımarhanede, öyle "bını da ırıba ılınmazsa bik bik" diyecek kadar basit değilim, gelsin oteller gitsin kumarhanelerrr..
    babam bazen ramiz bazen kamil ne olduğunu kendi de tam bilmiyor ama çok tehlikeli,
    kardeşim desen aynı mert, bu çok iyi çocuk bize benzemesin diye eskişehir'e okumaya gönderdik, özlüyoruz ama bizim gibi olacağına..
    annem tıpkı meliha, topumuz mafya olmuşuz kadın hala "musakka seversiniz siz" derdinde,
    kuzenlerim var aynı bahar, zekaları açılsın diye arasıra kafalarına vuruyorum doingg doing,

her pazartesi aman da aman bizi ne de güzel anlatıyorlar diye ekran başında geçiyoruz silahlarımızı koltuğun altına koyup,

ama siz değil sayın çocuklar duymasın, ne annem botoxtan japona benziyor ne de ben su katılmamış salağım allaha şükür, kimi kime anlatıyorsunuz bilmiyorum ama biz ezel'e bile sizden daha çok benziyoruz. lütfen. kendinizi kurşunlatmadan.
  • torunlar duymasın falan olsun bari.
  • eylül ayında 2020-21 sezonu çekimleri başlayacakmış. kaynak
    benim için bitmiştir artık oyanamayacağım diyen tamer karadağlı da yine olacakmış. bu gidişle sonsuza kadar bitip bitip tekrar başlayacak gibi görünen. çünkü bu galiba 8. yada 9. yeniden başlaması.
    edit: ha bir de ben youtube'da daha önceden tamer karadağlının röportajını dinlemiştim. benim için bitti dedikten sonra iyi bir teklif olursa düşünebilirim demişti. bunu yazmayı unutmuşum ve editliyorum

edit:2 haber yalan çıktı. tamer karadağlı aynı sorulardan bıktığı için röportajda dalga geçiyor işin aslı şu.
  • havuç'a bir gay arkadaş, meltem'e bir aldatma hikayesi, işsiz kalan haluk'a da drug dealer rolleriyle netflix'de iyi iş yapardı.
  • ulan şu dizi 7587 kere bitti 7588. kez başlıyor.

biz behzat ç. bir daha başlasın diye 4 yıldır dileniyoruz tık yok.
  • ürpertiyle beklediğim bir devam çalışması.

one man
    one womaaan
    two antipathic children
    many ıstırap, so much kitsch stuff, bir o kadar cheap quality sense of humour,
    taşfırın, light selami, havuç ezmesi, şakşuka...

a sıkıntı by birol güven.
hesabın var mı? giriş yap