• yeni sünnet olmustur..
  • kendisiyle müşerref oldum ve şu an sırrını açığa çıkarmaktan kıvanç duymaktayım: özellikle yapıyormuş hayvan evladı. lan gey mi acaba bu, beni mi beğenmedi, acaba ben mi bi şey yapmalıyım filan diye kızı kıvrandırıyormuş. böylece hem kafa karışıklığı hem de güven ortamı yaratıyormuş. bi taraftan da saçını seviyormuş; sohbet ediyormuş. böylece kızın bi daha o yatağa girmesini sağlıyormuş. eee insanın başına ne gelirse ya meraktan... neyse ikinciyi de sonraki etaplarda sağlıyormuş. üstümde denendi ve ters tepti ordan biliyorum.

operation penetration:denied

not: içimde kaldı gerçi, o ayrı. hahah! ama o burnu asfalta sürtmek lazımdır. göt!
  • tanıdığı ve muhtemelen arkadaşı olan kadınların yanına çırılçıplak yatmasına izin veren erkektir.

dişi cinsi temsilen söyleyebilirim ki biz kız arkadaşlarımızla aynı evde, aynı yatakta yatmak zorunda olduğumuzda çırılçıplak soyunmuyoruz. benim bir kız arkadaşım çırılçıplak soyunup yanıma yatmaya kalksa, derdinin ne olduğunu sorarım. hani bana mı halleniyo, yoksa yakın zamanda biri çirkin buldu da iltifat mı bekliyo diye merak ederim. hemcinsi olmama rağmen de izin vermem o şekilde yanımda yatmasına.

yahu geçtim arkadaşı, anamızın, babamızın, kardeşimizin yattığı yatağa çırılçıplak soyunup girmiyoruz.

ne pis bir arkadaşlık anlayışınız varmış, kardeşim. adamın bir şey yapıp yapmayacağından önce kadının derdi ne ona bakmak lazım.

ha o derdi çözdükten sonra da o hıyarın neden bu saçmalığa razı geldiğine bakmak lazım.
  • bir arkadaşımın ev arkadaşıdır.

er kişi, bir arkadaşına hatun kişi ile fingirdeşsinler diye odasını veriyor. kendisi salonda takılıyor. bir saat içinde odadan bir kavga gürültü sesi geliyor. odaya dalıyor. diğer adam kadını dövüyor. odasını veren kişi hemen olaya müdahale ediyor, arkadaşını evden kovuyor.

kadın çıplak, sarhoş ve biraz darp edilmiş.

kadını güzelce yıkıyor, pjamalarını giydiriyor, uyutuyor, kendisi ise geceyi salonda geçiriyor. sabah güzel bir kahvaltı hazırlıyor, gece için arkadaşı adına özür diliyor, taksiye bindirip evine gönderiyor.

gerçek kişiliğin baskı altında ortaya çıktığını inanan biri olarak, bu olayı duyduğumda adama olan saygım bir kaç kat birden artmıştı.

şimdi adam 10 yıldır evli ve 3 çocuğu var. karısı olayı bilmiyordur ama eminim ki adamın bu kişilik yapısı evliliklerinin temelidir.
  • morgda yanyana yatıyorlardır muhtemelen.
  • kadınlar konusunda belli bir doyuma ulaşmış, görmüş geçirmiş (gerçek ve mecaz) ve muhtemelen 30-40 yaş arası bir erkektir. zira 30- ve 40+ erkekler hayli abazan oluyor ve yanlarında çıplak yatmanızı hiç tavsiye etmem kızlar.

hayır abi siz niye elin adamının yanında çırılçıplak yatıyonuz manyak mısınız lan?
  • benim bu erkek, hep çırılçıplak yatıyorum ama bir şey yapmıyorum. ne yapayım lan, yatakla mı sevişeyim, kendimi mi ısırayım? yatıp uyuyorum işte. yoksa ben mi anlamadım, bilemedim ki.
  • bu inancı sağlamak zordur.

bir berkay kolay yetişmiyor.

8 senemi verdim bu uğurda.

işin nasıl yapıldığını unuttum bu arada, o sebeple gerçekten bir şey yapmam (kıps)
  • delikanlı adamdır muhtemelen. çevresindeki her gördüğü dişiye yan gözle bakan gavatlar bunu anlayamaz.

kadın-erkek arkadaş olur mu? kadın-erkek arkadaş aynı evde kalır mı? kadın-erkek arkadaş aynı yatakta uyuyabilir mi? uyur amk. mecburlarsa eğer uyurlar. tahmin ettiğiniz şey de olmaz. herkes mi sapıttı yahu?

hayır, erkekler öyle bir genellemeye sokuluyor ki, sanki aynı havayı soluduğu her xx kromozomluyu yatağa atma peşinde hepsi. damacana sikenlerle nefes alsıncıları sağlıklı erkek kabul ediyorsanız bilemem.

bir de hormonlardan dem vurulmuş. iyi de, hormonları salgılatan beyin de senin emrinde. senin içinde öyle bir his olmasa çok afedersin sikin kalkmaz. daha neyin tatavası bu?

sonra türklerde bastırılmış cinsellik hede hödö.. yav he he...
  • "ordunun içine koysalar öylece çıkar gider kızı" yla yakiiin arkadaş olur.
hesabın var mı? giriş yap