• inanılmaz derecede itici bir şekilde gülen adam. herhangi bir reklamda sinan çetinle karşılaşırsa türkiye'deki bütün televizyonların aynı anda infilak etmesine sebep olabilecek kadar da sinir bozucudur.

(bkz: evladım olsa bağrıma basmam)
  • turkmax'dan soğumama sebep olan cıvık şahsiyet.
  • sempatik olmaya çalışırken, itici olan varlık.
    sesleniyorum; olmuyor, çabalama..
  • seksenler dizisinde almancı kuzen şahin rolünde oldukça iyi bir performans gösteren oyuncu.

an itibariyle cnn türk'te mesut yar'a konuk.
  • 'çocuklar duymasın' dan beri ısınamadığım adam
  • izlemekten zerre haz almadığım seksenler dizisini izlenebilir kılan adam. gerçekten almancı karakterini inanılmaz başarılı canlandırıyor.
    ayrıca haftasonu caddede gördüm kendisini, dizide aşık olduğu hanım kızımız gerçek hayatta da aşkıymış. ya da ben benzettim bilemiyorum.
  • seksenler dizisine konuk oyuncu olarak gelip yerleşmiş, gurbetçi şahin karakterini çok sevdiren adam :)
  • alamancı tiplemisini ilk olarak bir demet tiyatro'nun yeniden ekrana gelen hallerinde canlandırmıştır çok başarılı bir şekilde. ama yeni şarkılar söylemek lazım tabi.
  • senelerce niyeyse ismi kulağımda “ceyhun şensoy” diye kalmış, hatta dün iptal edilen oyunun haberini göz ucuyla okuyunca aslen trabzonlu olan rahmetli ferhan şensoy ile ilişkisini merak ettirmiş oyuncu.

nefretini dizginleyemeyen her futbol fanatiği gibi kendi mesleki kariyerini baltalamak yolunda emin adımlarla ilerleyen koca bir ergenmiş. sadece iptal edilen bir oyun değil bence olay, çok daha fazlası. baş belası oyunu onsuz da yeniden oynanır bir gün trabzon'da elbette, ama başka oyunlarda karşısına her zaman trabzonsporlular çıkacaktır.

senelerdir severek izlediğimiz seksenler dizisindeki patavatsız ve nerede ne konuşacağını bilmeyen şahin rolü için çok da zorlanmıyormuş, onu da bu vesileyle anlamış olduk.
    (bkz: pöff şimdi sana)
  • ferhan şensoy'dan türetilmiş bir ad-soyad kombinasyonu
hesabın var mı? giriş yap