• "neo nazi, ne de ben..."
    cemal arabacı 2009
  • ailemizin dövmecisi. yaklaşık 20 yıl önce bana yaptığı ilk dövmeden sonra bugün de kızımın ilk dövmesini yaptı. yalnız kızıma o kadar güzel ve özenerek bir dövme yaptı ki kıskanmadım desem yalan olur...
  • dövme yaptırmakla kurtulamayacağınız adamdır. işiyle ilgili takıntılıdır ki, bu da biz müşterilerin işine gelir. şöyle ki, dövmeyi yaptıktan bir hafta on gün sonra kontrole gelmenizi ister, kontrolde beğenmezse zorla ileriki bir tarihte yine çağırır rötuş yapar. kendi içine sinene kadar bu döngü devam eder. "yahu bırak tamam bence gayet güzel" diyeceğiniz dövmede bile hoşuna gitmeyen bir detay gördüyse kurtuluşunuz yoktur. dolayısıyla yaptığı dövmenin arkasında durması, peşinden gitmesi ve gösterdiği özenden ötürü, içinize haydi haydi sinen bir dövmeye sahip olursunuz.

ha bu arada dövmeyi yaptırırken sohbet edin çok kafa adamdır.
  • ankaranın yaşayan efsanesi.

türkiyenin neresine giderseniz gidin neşe içerisinde "aa ben de cemale dövdürdüm" diye gezen insanlar bulabilirsiniz. beynelmilel bi insan
  • namı diğer cetvel cemal, ankara'nın bir numaralı dövmecisi. ` :abi eline sağlık`
    (bkz: art tattoo)
  • - cemal abi, gonya'lıdan başkasına dövdütrmem.
    - bende en iyi gonya'lılara çalışırım zaten
  • sohbeti keyifli, yaptığı işe özen gösteren her gittiğimde meşgulse bile kafayı uzatıp hoş geldin diyen, dövme konusunda her türlü nazımı çeken, kendisi de yanında çalışanlar da yetenekli dövme sanatçısı.
    ankara'da cemal varken başkasına gitmek gereksiz...
  • 23 yıllık duayen dövmeci. matrak bir abimiz. eşi ingiltere'de astrofizikçidir, o sebeple bu aralar bir ayağı yurt dışındadır. ilk dövmemi yapan kişidir aynı zamanda.
  • dün geometrik bir dövme dövdürürken "bak ben de insanım, bana printer muamelesi yapma" diyerek takılmış, ardına kusursuz bir printer çıktısını koluma dövmüştür. gördüğüm kadarıyla işinin de ehlidir.
    ayrıca şöyle bir efsane de varmış; ilk dövmesini cemal'e yaptırırsan, devamı gelirmiş.
  • gün itibariyle dövdürdüğüm sanatçı. işinin gerçekten piri. masadan kalkıp aynaya bakınca 'ooov' demekten kendimi alamadım. gerçekten mükemmel bir iş yaptı. sohbeti de iyi, kafa bir adam. eğer yaşamımın ilerki yıllarında yine niyetlenirsem büyük ihtimal yine ona dövdüreceğim.

(bkz: art tattoo)
hesabın var mı? giriş yap