• ne kadar az su koysanız da "yine suyu fazla kaçırdım zaar" dedirten tatsız içecek.
  • adı kremalı içecek olması gereken.
    kahve kokusundan ve tadından eser yok.
    yine de hafif, güzel.
  • suyla yapılan üçü bir arada türevi kahveleri sevmememe rağmen lezzetli bulduğum kahve. ama 75 kuruşluk fiyatı sarmadı.

edit: bakkal kazıklamış beni, büyük marketlerde 50 kuruşmuş.
  • normal bir kahve kupasında içildiğinde tadının alınmayacağı hazır içecek. bakın kahve demiyorum. su oranı fazla geliyor. az koyun biraz. sonra sevmedik demeyin.
  • içerken sana yağı tadı ve kokusu veren içeçek. ama buna rağmen lezzetli.
  • geçen hafta latte bardağıyla beraber satılan 12li paketini aldığım içecek. kesinlikle 1 bardağı kesmiyor o kadar hafif o kadar lezzetli. evimden eksik etmeyeceğim bir kahvedir kendisi ellerine sağlık çok güzel olmuş.
  • her türlü gideri olan hazır kahve çeşidi. *
    hazır kahve severlerin vazgeçilmezi olabilir, ama benim gibi kahve için emek sarfedenler ise evine bile sokmayabilir bu ürünü.

sonuç olarak fast coffe mantığı ile üretilmiş, yoğun mesai saatlerinin vazgeçilmezi olabilir.
  • 16'li paketi latte bardagi hediyesiyle migrosta satilan iki 16 'li paketten alinca 32 adediyle birlikte en sevdiginiz icin de latte bardagi alma imkani sunan guzel mi guzel tatli mi tatli sicacik bol kopuklu icecek.
  • sırf bardağı için aldığım içecek.kupası o kadar güzel ki içeceği onunla hazırlayınca çok daha güzel oluyor.tavsiye ederim.
  • çıkardıkları soğuk latte ile işi bir adım daha öteye taşıdıkları kahve şeysi.
hesabın var mı? giriş yap