• bence karşısındaki hatuna "aç mısın" diye soran erkeğe göre gayet naziktir. aç mısın ne lan?
  • vallahi benim bu. bunu demesem, ne içelim, diye sorarım. boş oturunca mal gibi hissediyorum arkadaş kendimi. evet.
  • acıkan, susayan, uykusu gelen her insan gibi kabadır. üstelik bu eylemleri sevdiceğiyle yapmak isteyecek kadar da aymazdır.

gönül ister ki; sevgiliyle buluşunca felsefenin dibine vuralım veya ne bileyim proton falan çarpıştıralım. ama mümkün diil. acıkıyor, çişi geliyor, utanmadan karşımda esnediği bile oluyor. hepsi de böyle çıkıyor anacığım, şansızlık bende evet.*
  • süper adamdir severiz kendisini. bir de bunun "xxx diye bir yer var sahane yyy yapiyorlar oraya götüreyim seni" diyen upgraded versiyonu var ki tadindan yenmez.
  • (24 saat oncesi)

- bu arada nick neydi?
    - karnimac.
    - ha oyle mi, ne yiyelim?
  • kaba değil açtır.

ve sırf hatun aç değil diye bişey yemeyecek değildir. adam yesin yemeğini hatunda orda çay içsin gene muhabbet etsinler.

kimse kusura bakmasın ama bunun için yanımda beklemeyecek hatun siktirip gidebilir. zaten hiçbi boku beğenmiyodur, "arkadaşlar arasında" feminist takılıyordur. komplekslidir. siktirsin! bana iskender yiyecek hatun lazım.
  • istanbul trafiğinde zamanın kıymetini bilendir.

-ne yiyelim?
    -döner olur bak
    -iyi madem go go go!
  • candır çünkü doğaldır. adam aç ayol. karnı doysun ki sizinle ilgilensin işte. daha ne isteriz ki. karşınızda aç, karnı gurulduyan ve sizin güzelliklerinizden ziyade mis gibi tereyağlı bir iskenderi öncelikli olarak hayal eden birisinden ne hayır gelecek. bırakın yesin. siz de yiyin..

bir iskender, yanında da diet cola. tatlı istemem.
hesabın var mı? giriş yap